IMG_2874

Wyrocznia Anielska,daj sobie szansę na lepszy Czas

Wyrocznia Anielska,daj sobie szansę na lepszy Czas

Bardzo lubię Anioły i kontakt z Nimi. Ma je przy sobie każdy z Nas, tak samo jak są przy Nas niewidzialni Przewodnicy Duchowi. Aniołów nie widzimy tak ot, na co dzień, aczkolwiek są przy Nas i czekają na Nasz Znak, aby przybyć. Te Cudowne Istoty były i są Naszym połączeniem z Boskim Źródłem. Są od początku poszukiwania przez ludzi tajemnicy Życia oraz tajemnicy Istnienia. Są pomostem łączącym człowieka z Boskim Wymiarem wszystkiego CO JEST. Bardzo wiele osób w rozmowach ze mną prosi o położenie Kart Anielskich. Postanowiłam jak najbardziej używać ich częściej oraz przypomnieć tu na blogu, że można mieć porady również z tych Cudownych Kart.

 

Karty Anielskie a tak naprawdę Wyrocznia Anielska jest okazją, aby na nowo połączyć się z Cudownymi energiami Anielskimi, a tym samym odnowić zapomniany pomost łączący Nasze codzienne Życie z Boskością. Wyrocznia Anielska zawiera w sobie świetlistą obecność, która pomaga i prowadzi przez ścieżki Życia w strone Wielkiej Miłości oraz ogromnej wiedzy.

 

Karty Anielskie oraz świetlistość przez nie płynąca wprowadza porządek i czystość do Naszego Życia. Przez te karty macie dostęp do ogromnej ochrony, podpowiedzi i prowadzenia po wybojach dnia codziennego. Jeśli otworzycie się na Anioły w Waszym Życiu będą dziać się rzeczy tak zaskakujące i radosne, iż nawet o tym na razie nie Jesteście w stanie pomyśleć.

Prowadzenie przez Wyrocznię Anielska jest konkretne, zostaną odsłoniete przed Wami drogi po których zaczniecie kroczyć. Ja kocham Anioły i ich podpowiedzi.

 

Używam Kart anielskich, aby pomóc sobie w różnych sytuacjach. Zadaję im pytania tak samo jak w Tarocie. Jeśli nie jestem czegoś pewna, albo nie wiem która decyzja będzie dla mnie najkorzystniejsza, przy pomocy Kart Anielskich głęboko wnikam w problem i już mam odpowiedż oraz wewnętrzną pewność i spokój, że wybiorę właściwie. Aby dobrze karty odpowiedziały, najpierw muszę wezwać Anioły i poprosić aby ich Moce i One same przeniknęły moją talie kart. Proszę o objawienie miłości oraz o to, aby mnie prowadziły. Gdy stawiem na Was to proszę o prowadzenie Was i wskazanie odpowiedzi, podpowiedzi w danej sytuacji.

 

Wyrocznia Anielska dodaje siły, a Anioły przez karty, pokazują zdarzenia, sytuacje, które dzieją się tak, jak zostały przepowiedziane. Otwórzcie się na te Cudowne Istoty, świadomość Aniołów wzrasta gdy otworzycie się i zaufacie ich sile uczynienia Waszego Życia szczęśliwszym i radośniejszym. One chcą i są po to, aby pomagać i sprawiać radość i cieszą się, gdy korzystacie ich Mocy. Anioły przez Karty Anielskie nauczą Was kochać siebie bezwarunkowo i tak samo będą kochały Was. Ta miłość jest ponad wszelkimi osądami o swojej wartości. Nauczą Was kochać siebie w każdym wymiarze. Mogą równiez stać się częścią Waszej rzeczywistości, prowadzi do tego otwarte Serce, łagodność oraz nieoceniający wszystko umysł, który niestety ogranicza. Pomagają w chwilach samotności i smutku. Pokazują najlepszą dla Was drogę do spełnienia. Przynoszą Światło ze Źródła, abyś je poczuł i otworzył się na Nie.

 

Przy pomocy Kart Anielskich staniecie się spokojniejsi oraz pewniejsi swojego Życia i swoich wyborów. Każdemu Z Nas oferują najlepszą pomoc i wsparcie więc zachęcam Was do korzystania z Wyroczni Anielskiej w Naszych rozmowach. Zadajcie Aniołom swoje nurtujące pytania, powierzcie im swoje problemy, a zobaczycie jak szybko One zamanifestują się w Waszam Życiu przez zdarzenia i sytuacje oraz ludzi. To jest TEN Czas, Anielski Czas , wykorzystajcie to!

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00  do późnych godzin wieczornych z przerwą na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

45 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *