Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca 10 czerwca 2021

Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca 10 czerwca 2021

Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca 10 czerwca 2021

 

Jak się czujecie w obecnym tygodniu i jak dajecie radę z wycofanym Merkurym? Z rozmów z Wami wynika, że ostatnio nie za bardzo jest z Waszym zdrowiem fizycznym i emocjonalnym. Bardzo dużo osób zauważa u siebie brak poczucia równowagi, zataczanie się wręcz jak przy wypiciu dużej dawki alko. Jak coś, to zawsze powtarzam aby być pod kontrolą lekarską. Jednak te wszystkie dolegliwości są też wynikiem energii i emocjonalnego napięcia i przemęczenia, które ostatnio unosi się w powietrzu a tym samym zaciągacie te energie do swojego ciała a nawet do Umysłu.

 

Nie martwcie się, ponieważ i to przeminie w jakiś sposób. Teraz powinniście czuć trochę więcej energii w sobie i chęci do działania, która drzemie w Was cichutko aczkolwiek powoli wychodzi na zewnątrz. Tyle wstępu ❤️

 

 

Już jutro bardzo ważne astrologiczne wydarzenie a mianowicie zaćmienie Słońca, ktore ostatnio było w 2015 roku , ale tym razem połączenie jest z Nowiem Księżyca w Bliźniętach. Energie tego połączenia działały już kilka dni temu i będą jeszcze działać do trzech dni po.

Podczas tego Nowiu wraz z zaćmieniem bedziemy niestety musieli zmierzyć się ze swoim cieniem. Bliźnięta są radosne, dobrotliwe aczkolwiek mają też ciemną stronę upartości i podstępu. To właśnie w tym czasie będziemy decydować po której stronie chcemy stać. To od Nas będzie zależało czy pójdziemy za cieniem i tym co Nas smuci, martwi i przygniata, czy wręcz przeciwnie wybierzemy radość i wolność. Własnie cienie, należy zauważyć i zaakceptować, ale jakoś specjalnie długo przy nich nie siedzieć aby ich jeszcze bardziej nie umacniać.

 

Będziemy musieli odpowiedzieć sobie na pytania czy chcemy coś w sobie zmienić? Czy jest coś w Tobie czego absolutnie nie Jesteś w stanie zaakceptować?

Staniesz sam przed sobą jak przed lustrem. Nie obawiaj się, ponieważ niekoniecznie to Twoje lustro musi pokazywać Tobie tylko Twoje negatywne rzeczy. W tym czasie patrz też bacznie na innych, ponieważ możesz wiele nauczyć się od innych osób a także możesz być natchnięty jakąś fantastyczną inspiracją.

 

Zaćmienie Słońca dodatkowo otworzy szansę na odkrycie w sobie tego kim naprawdę Jesteś. Prawda zostanie odkryta i ważne jest, abyście tą prawdę zaakceptowali i nie bali się jej, ponieważ nie ważne jaka ona jest, ale ważne że pozwoli Wam zrozumieć wiele spraw.

 

Zaćmienie jest jednym z najważniejszych wydarzeń astrologicznych jakie doświadczamy będąc na Ziemi. Zaćmienia zawsze przynoszą wielkie zmiany na płaszczyźnie osobistej, ale także globalnie.

Zwróć uwagę na to jak się czujesz podczas obecnego zaćmienia? Czy Jesteś bardziej poddenerwowany czy wręcz przeciwnie, masz większe wyciszenie?

Jeśli chcesz wiedzieć co ten czas oznacza dla Ciebie zapytaj. Zaopatrz się w ekscytującą energie poprzez rozmowę ze mną i moimi Kartami i biegnij do przodu z lekkim powiewem wiatru ❤️  Teraz masz możliwośc wystrzelenia do przodu więc jeśli masz dość marazmu, śmiało ruszaj ! Jestem z Tobą !

 

 

Magiczna linia bede dostepna od godzin popoludniowych do 22/23

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 
 

16 comments

 1. ReplyILonka Mag💎🍀🍀🍀🍀💎

  Jeszcze raz dziękuję za wyczerpujące informacje/rozmowę 😊 jestem pod wrażeniem jak szczegółowo widzi Pani np. różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne i nie tylko 🙂👍
  🕊🐸🕊🐸🕊🐸🕊🐸

 2. ReplyEB-)

  Pani Agnieszko, widzę i bardzo cieszy mnie Pani niezwykła ekscytacja tym naszym CZARY MARY 🤩 hahahha chyba mi Pani nie powiedziała o czymś 😜

  jesteśmy w kontakcie 🤗

 3. ReplyMonka

  Dziękuję za rozmowy 😘😍😘dubeltowa…podpowiedzi i medytację.. .do usłyszenia w krótce buziaczki😘🤩😍😘❤

 4. ReplyMonka

  Dziękuję za rozmowę😘😍😘dubeltowa..❤❤❤.podpowiedzi i medytację.. .do usłyszenia w krótce buziaczki😘🤩😍😘❤

 5. Replygosia

  Pani Aguniu dziękuje za rozmowę i muszę napisać że trzeba bardzo uważnie słuchać i rozumieć to co Pani nam przekazuje gdyż nie raz nie zgadzamy się z tym co Pani mówi a później okazuje się że miała Pani rację. Pozdrawiam i do usłyszenia Małgosia

 6. ReplyEB

  Dzień dobry Pani Agnieszko 🌹🌹

  ależ jestem ciekawa jak nam poszło, nie mogę doczekać się rozmowy z Panią a Spałam wyśmienicie po tym wszystkim
  🤍🥰
  dobrego dnia i do usłyszenia 🤗🤍


 7. Author
  ReplyAgga Soyala

  Na magicznej lini obecnie wystapil jakis drobny blad techniczny. Juz zglosilam informatykowi. Prosze wszystkie osoby dzwoniace o chwile cierpliwosci. Na pewno dzisiaj jeszcze porozmawiamy. Prosze zagladac tu i do uslyszenia

 8. ReplyKazimiera

  Pani Aggo,dzisiaj w ogóle nie spałyśmy.Jak słyszę nie tylko my,chociaż nie wszyscy.Niemożliwie szybko po krótkiej nocy nastał dzień.Zauważyłam,że jak robił się dzień ,to trwało to błyskawicznie.Tydzień też minął błyskawicznie.Niby doba ma wciąż tyle samo minut.Jak to sie dzieje,bo zegar wciąż tak samo chodzi?
  P.s.Dopisałam do ostatniego e-maila.Pozdrawiam.🍒👀💋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *