DSC_0029

Zaczaruj się Latem

Zaczaruj się Latem

Lato trwa chociaż pogoda iście jesienna. Jeśli macie możliwość korzystania z uroków Przyrody to wykorzystajcie je.

 

Sami w jakiś sposób możecie przyciągnąć Magię do swojego Życia. Korzystajcie ze Słońca, które jest doskonałym doładowaniem energetycznym. Tak popularne opalanie się,wygrzewanie na Słońcu wpływa oczyszczająco na Nasze biopole, relaksuje i odpręża.

 

Jeśli wypoczywacie gdzieś nad wodą, ale ważne aby nie była to woda stojąca np staw, to możecie samodzielnie pomóc  sobie przez np Zaklinanie czy drobne zabiegi Magiczne.

 

Otóż, gdy przebywacie nad morzem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 wyszukajcie muszelki, które są piękne i całe. Wystarczy kilka sztuk, jednak ważne jest, aby była to liczba parzysta. Weźcie je w lewą dłoń i zamknijcie ją. Musicie teraz bardzo mocno się skoncentrować i jakby napiąć. Wasze ciało może nawet drżeć. Następnie pomyślcie o co chcecie poprosić morze. Gdy już wyraźnie określiliście swój cel wyrzućcie muszelki do wody. Możecie to zrobić tą ręką, którą intuicyjnie czujecie, że powinniście. To co wrzucicie do morza tzn Wasze zaklęte życzenie przybędzie do Was, tak samo jak morze oddaje Dary, tak samo morze odda Wam w całości albo w jakiś sposób to, o co poprosiliście. Wszystko zależy od tego jak ten zabieg wykonacie i z jakim nastawieniem do tego podejdziecie.

 

Jeśli nie macie dostępu do morza a jedynie do rzeki to też dobrze. Zerwijcie kilka traw, zaciśnijcie je w dłoni, naprężcie się tak samo jak przy zabiegu z morzem, pomyślcie życzenie i wyrzućcie trawę do rzeki.

 

Tutaj jednak należy skoncentrować się najlepiej na pozbywaniu się czegoś np. długów, problemów w Miłości itp. Rzeka pomoże Wam pozbyć się tego co Was blokuje, wstrzymuje i przez co czujecie się źle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnie jeziora to ja osobiście niczego nie wrzucam, ponieważ jak dla mnie woda w jeziorze nie jest na tyle ruchoma abym chciała w niej w jakiś sposób czarować. Kocham jeziora, ponieważ pochodzę z Warmii i Mazur więc to jest naturalne.

Nad jeziorem najlepiej skoncentrować się na Magii nazwijmy to naziemnej. Zerwijcie tatarak. Jego korzenie we wczesnej fazie rośnięcia są jadalne. Uważajcie jednak, aby wybrać właściwie, ponieważ ja nie biorę za Was odpowiedzialności jeśli zjecie coś innego co źle wpłynie na Wasz organizm. Młode korzenie tataraku dobrze wpływają na ciało i wewnętrzne oczyszczenie. Sama jak mam tylko możliwość z tego korzystam.

Chodźcie boso po trawie, piasku, szyszkach i gdzie tylko możecie, aby mieć bezpośredni kontakt z Ziemią. Nasyćcie się energią Matki Natury, naładujcie się pozytywnymi energiami. Żywioł Ziemi jest dla Was otwarty podczas Lata i warto czerpać z jego Mocy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na Magicznej linii będę dostępna od godz 11.30 do 14.00 oraz od 18.00 do 23.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *