Zacznij już teraz

Zacznij już teraz

Zacznij już teraz

A co powiesz na to, aby zacząć wszystko od nowa? Tak otwarcie i tak szczerze, bez zbędnych oczekiwań? Tak na świeżo, bez bagażu Przeszłości bez pytania o Przyszłość. A co powiesz na to, aby podnieść się z marazmu, aby wyzwolić się ze zbędnych myśli upartego ego i umysłu? A co powiesz na to, aby ubrać się w lekkość letniej energii i nie patrząc za siebie i iść do przodu po porannej rosie, czuć wiatr we włosach, drobinki piasku na ciele? A co powiesz na to, aby dać sobie czystą kartę, taką prostą, taką nową pachnącą jeszcze drzewem? A co powiesz na to, aby zanurzyć się w Słońcu i jego promieniach, przymykając oczy bez chwili zastanowienia?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest lato i nie pytaj które to juz z kolei. Każde jest inne, ale Ty osobiście, Ty sam to obecne lato możesz zmienić. Już od teraz ciesz się deszczem lejącym na głowę, ciesz się Słońcem, ciesz się tym, że możesz iść daleko przed siebie, gdzie jeszcze nikt nie doszedł. Wykreuj swój Świat na nowo. Masz w sobie tę Moc ogromna i od Ciebie zależy czy zauważysz to co inni Radością zową. To czego nie widzisz nie znaczy, że nie istnieje, ponieważ istnieje TO co w swoim Sercu zasiejesz. Nie liczy się umysł, a Twoja Siła przeogromna. Nie liczy się nic oprócz tego co Twe Serce przyciąga.

 

 

Rozejrzyj się dookoła i zacznij widzieć na nowo, a wtedy będziesz rozumiał każde stare słowo na nowo. Masz w sobie tą Siłę by wznosić się wysoko, by Twoje Jestestwo otworzyło szeroko swoje Prawdziwe Oko. Poczuj tą Siłę tak zwyczajnie i tak prosto bez zbędnych domysłów i planów jak to robisz przeważnie każdą wiosną. Nie planuj, nie marudź i nie narzekaj, wyzwól w sobie chociaż trochę Siły, a ona poprowadzi Cię jak rwąca rzeka. Ta świeżość, ta Radość, ta Moc doda Ci otuchy, a także wyzwolenia z Twoich wykreowanych przez siebie problemów uciemiężenia. Wznieś się ponad to wszystko i spójrz inaczej. Zobacz te kwiaty polne, zobacz las, rzekę i powietrze, które niesie Cię dokąd zechcesz. Tak bez pytania, tak bez rozmyślania daj sobie nową szansę na Życia Radości przeżywania. Jeśli uważasz, że nie wiesz jak to zrobić, nie wiesz nawet czy warto, nie wiesz jaką Drogę wybrać to śmiało pytaj!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 17.00 do 20.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

31 comments

 1. ReplyMagda

  Pani Aggo, piękny wpis ? początki
  „A co powiesz na to, aby dać sobie czystą kartę, taką prostą, taką nową pachnącą jeszcze drzewem? A co powiesz na to, aby zanurzyć się w Słońcu i jego promieniach, przymykając oczy bez chwili zastanowienia?”
  Chyba nauczę się tego na pamięć ??
  Piękne zdjęcie
  Pozdrawiam ❤️❤️❤️

 2. ReplyAneta Namiętna ?

  Ooo oo jakaś telepatia ?. Mój P. Powiedział nie wracamy do przeszłości, nie pytamy. Było minęło. Każdy popełnia, błędy. To jego odpowiedź na moje ZAMYKAM PRZESZŁOŚĆ JUŻ DOŚĆ….. Takiego obrotu sprawy to się nie spodziewałam, konsultacja wskazana, odezwę się w przyszłym tygodniu. ?

 3. ReplyIlona Wesoła???

  Uwielbiam patrzeć na te Pani słonecznie zdjęcie , ?wśród Pani tyle słońca ,zieleni, woda, powietrze,ach.. czuć tą świeżość , ?☀☀☀
  Mam trochę jakiś dziwny czas ale się nie poddaje idę do przodu już nie wracam do przeszłości chce cieszyć się każda chwila dostrzegać piękno zawsze i wszędzie…
  Życzę wam wszystkim dużo słońca nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim wewnątrz dużo radości i niech się dzieje jak najwięcej dobra!!!??????????

 4. ReplyNowa

  bardzo literacki wpis, refleksyjny, świetny, to prawda poco marnować na rzeczy które są niezmienne jak jest jeszcze tyle do zrobienia
  …ale ta biała czysta kartka pachnąca drewnem, hm to niestety tylko aforyzm, papier w dzisiejszych czasach czuć tylko chlorem, bo żeby był biały jest chlorowany 🙁 kiedyś kartki były naturalnie beżowe, lekko żółte i pachniały, pachniały…

 5. ReplyMarta J.

  Oj, czasami myślę że czystą kartkę to miałam 25 lat temu a teraz to taka zapisana, zaplamiona że ciężko coś na niej dopisać ? ale staram się choćby na marginesie? pozdrawiam serdecznie

 6. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu tak bym chciała z Panią porozmawiać…wkurza mnie strasznie schowanie pewnej osoby -to jest strasznie irytujące??
  Jak można być takim zachłannym i proznym,ach…?

 7. Replygosia

  Pani Aguniu wczoraj pytałam o zagubioną receptę powiedziała Pani że jest w domu w kopercie tam gdzie mam paragony i ze znajdę ją w ciągu 5 dni. wszystkie dokumenty przeszukałam i nic a tu dziś znalazłam ją była w kopercie ale nie takiej normalnej tylko w opakowaniu na dokumenty gdzie trzymam paragony w kształcie koperty a może to jest koperta nie ma to znaczenia ważne ze się znalazła. Jest Pani GENIALNA i NIESAMOWITA. Pozdrawiam i do usłyszenia

 8. Replybett

  Pani Aggusiu o której godzinie ? Jestem w Chorwacji musze z Panią porozmawiac bo coś jest u mnie nie tak. Musze wybrać ten nr z zagranicy ??

 9. ReplyMonia

  Dziekuje pani Aggo?za rozmowe,ktora bardzo duzo daje,chcialam zapytac czy ta swiwce moge sobie postawic na lawie i zapalac ja?czy w innym miejscu i jak bedzie pelnia 27 to moze stac na lawie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *