IMG_7118

Zacznij już teraz

Zacznij już teraz

A co powiesz na to, aby zacząć wszystko od nowa? Tak otwarcie i tak szczerze, bez zbędnych oczekiwań? Tak na świeżo, bez bagażu Przeszłości bez pytania o Przyszłość. A co powiesz na to, aby podnieść się z marazmu, aby wyzwolić się ze zbędnych myśli upartego ego i umysłu? A co powiesz na to, aby ubrać się w lekkość letniej energii i nie patrząc za siebie i iść do przodu po porannej rosie, czuć wiatr we włosach, drobinki piasku na ciele? A co powiesz na to, aby dać sobie czystą kartę, taką prostą, taką nową pachnącą jeszcze drzewem? A co powiesz na to, aby zanurzyć się w Słońcu i jego promieniach, przymykając oczy bez chwili zastanowienia?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest lato i nie pytaj które to juz z kolei. Każde jest inne, ale Ty osobiście, Ty sam to obecne lato możesz zmienić. Już od teraz ciesz się deszczem lejącym na głowę, ciesz się Słońcem, ciesz się tym, że możesz iść daleko przed siebie, gdzie jeszcze nikt nie doszedł. Wykreuj swój Świat na nowo. Masz w sobie tę Moc ogromna i od Ciebie zależy czy zauważysz to co inni Radością zową. To czego nie widzisz nie znaczy, że nie istnieje, ponieważ istnieje TO co w swoim Sercu zasiejesz. Nie liczy się umysł, a Twoja Siła przeogromna. Nie liczy się nic oprócz tego co Twe Serce przyciąga.

 

 

Rozejrzyj się dookoła i zacznij widzieć na nowo, a wtedy będziesz rozumiał każde stare słowo na nowo. Masz w sobie tą Siłę by wznosić się wysoko, by Twoje Jestestwo otworzyło szeroko swoje Prawdziwe Oko. Poczuj tą Siłę tak zwyczajnie i tak prosto bez zbędnych domysłów i planów jak to robisz przeważnie każdą wiosną. Nie planuj, nie marudź i nie narzekaj, wyzwól w sobie chociaż trochę Siły, a ona poprowadzi Cię jak rwąca rzeka. Ta świeżość, ta Radość, ta Moc doda Ci otuchy, a także wyzwolenia z Twoich wykreowanych przez siebie problemów uciemiężenia. Wznieś się ponad to wszystko i spójrz inaczej. Zobacz te kwiaty polne, zobacz las, rzekę i powietrze, które niesie Cię dokąd zechcesz. Tak bez pytania, tak bez rozmyślania daj sobie nową szansę na Życia Radości przeżywania. Jeśli uważasz, że nie wiesz jak to zrobić, nie wiesz nawet czy warto, nie wiesz jaką Drogę wybrać to śmiało pytaj!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 17.00 do 20.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

31 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *