karty23

Jakie są Twoje zdjęcia

Od momentu wstania a raczej otworzenia oczu, robisz zdjęcia. Nie takie telefonem czy aparatem fotograficznym. Robisz zdjęcia swoją Duszą. Patrząc oczyma, fotografujesz swój Świat.

Obrazy kolekcjonujesz w głowie jak w małych szufladkach. Każda jest umiejscowiona we właściwym przedziale czasowym z poszczególnych okresów Twojego Życia. Twój umysł zapamiętuje wszystko co zobaczysz i to w takiej formie o której myślisz, że jest prawdziwa. Tworzysz swoją rzeczywistość, którą Ty uznajesz za prawdę. I właśnie tą rzeczywistość zapamiętujesz jako obrazy. Zdjęcia Duszy są bardzo trwałe i wzruszające . Wiążą się z  konkretnymi emocjami, zakodowanymi w tamtym momencie, a będącym żywym w chwili odtworzenia obrazu. Kolory i zarysy są przeważnie przejaskrawione w odcieniach zieleni, błękitu, granatu i koloru lazurowego. Zdjęcia są jasne , jakby świetliste, otoczone dziwnym drobnym światłem. Obraz mimo ciągle świeżego odtworzenia wydaje się być zamazany.

 

Twoje codzienne zdjęcia są odbiciem Twojego Życia. Gdy otworzysz jedną z szufladek, poczujesz na nowo tamtą siebie i wszystko co było z tym związane.Te same emocje, wrażenia,uczucia, doznania. Wszystko jest kodowane na zdjęciach i gromadzone na wieki. Zdarzają się sytuacje gdzie występują przerwy między zdjęciami, ale są to przypadki sporadyczne.

 

Jesteś właścicielem najlepszego, najdokładniejszego komputera na Świecie i we Wszechświecie. Jesteś właścicielem Rozumu, Umysłu. Masz w swojej głowie niezliczoną ilość tzw. małych szufladek, gdzie gromadzisz obrazy wraz ze swoimi emocjami. Tworzysz swoją indywidualną bibliotekę zdjęć.

 

Na pewno Ty również, gdy przypomnisz sobie swoje ostatnie zranienie uczuciowe, to od razu zobaczysz ten obraz jakby to działo się teraz. Twoje emocje obudzą się, a widok który ujrzysz zdenerwuje Cię, zasmuci. Masz kilka takich zdjeć w swoich szufladkach. Nie zaglądasz do nich często, aczkolwiek przechowujesz je w najtrudniejszej do otworzenia szufladzie. Celowo napisałam szufladzie, a nie szufladce, ponieważ tych smutniejszych zdjeć jest więcej. Masz wrażenie, że w dalszym ciągu będą takie same. Nie zgodzę się z tym, ponieważ od Ciebie zależy jakie zdjęcia codziennie będziesz robił i przechowywał. Od Ciebie zależy jaką kolekcję swoich zdjęć stworzysz. Zastanów się, jak wygląda album zdjęć „smutny” w Twojej sytuacji i zastanów się tez, jak wyglada album „wesoły”. Z pogodnymi fotografiami.

W każdej chwili możesz zdecydować, aby robić tylko zdjęcia wesołe. Od Ciebie zależy jakiego aparatu użyjesz, czy będziesz robił telefonem czy wypasionym aparatem fotograficznym, zależy od Ciebie. Jeśli ostatnio robiłeś same „smutne” zdjęcia to może oznaczać, że Twój aparat do robienia zdjęć trochę się zepsuł. Twoja Dusza jest zraniona lub smutna, czegoś jej brakuje. Smutne zdjęcia są oznaką przygnębienia, depresji i poczucia utraty stabilizacji, bezpieczeństwa.

Przeglądając zdjęcia ze swoich ostatnich Dni będziesz wiedział jak odbierasz rzeczywistość. Jeśli więcej zakodowanych zdjęć jest wesołych to oznacza, że z Tobą jest wszystko w porządku a chwilowe smutki i zwątpienia są rzeczą naturalną. Większość smutnych zdjęć możesz przeprogramować, poddać tak modnemu upiększeniu. Jak to zrobić? Należy zmienić swoje wrażenia do sytuacji , które są przedstawione na tych zdjęciach smutnych. Wyciągnij pozytywne wnioski i polub to.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.10.00 do godz.20.00 tel.708 888 688 i 708 788 222.

 

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

20 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *