DSC04720

Złe dostrojenie powodem porażek może tak jest u Ciebie?

Złe dostrojenie powodem porażek może tak jest u Ciebie?

Są osoby, które możemy słuchać i słuchać i nawet wtedy kiedy nic się nie mówi lubimy przebywać w ich towarzystwie. Czujemy się wtedy spokojni, spełnieni i radośni. Czujemy jakąś nieopisaną radość i spokój, a także pewność siebie. Jednak nawet jeśli nie mamy tej pewności siebie i nie czujemy jej , to i tak czujemy się silniejsi. Otóż, każda osoba wytwarza pewnego rodzaju pole energetyczne, które ją otacza. Jeśli to pole jest zgodne z naszym polem energetycznym wtedy powstaje rezonans. Wtedy czujemy w pewnym sensie otwartość do danej osoby. Energie pola są na tych samych bądź podobnych poziomach. Mówi się potocznie , że odbieramy na tych samych falach. Powodzenie i radość przebywania z kimś właśnie zależy od dostrojenia się do pola danej osoby czy sytuacji. Jeśli wytworzy się rezonans, porozumienie energetyczne, wtedy czujemy się dobrze rozmawiając z daną osobą czy też będąc w jakimś związku. Bez dostrojenia się nie ma mowy, aby relacja się udała, biznes dobrze się potoczył itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Są osoby, które nigdy nie stworzą udanego związku uczuciowego lub też nie będą miały sukcesów pod względem zawodowym. Są to osoby, które nie potrafią dostroić się do potencjalnego partnera czy to w uczuciach czy to w biznesie. Mogą starać się bardzo, ale i tak raz za razem ponoszą porażkę. Dzieje się tak, ponieważ te osoby same w sobie nie są ze sobą zestrojone więc jak mogą zestroić się z partnerem uczuciowym lub biznesowym. One same ze sobą nie są w zgodzie. Same ze sobą każdego dnia toczą wewnętrzną walkę i tak dzieje się od lat. Cokolwiek by nie zrobiły nie potrafią znaleźć zadowolenia oraz szczęścia. Takie osoby są bardzo nieszczęśliwe, aczkolwiek bardzo często ukrywają to pod maską arogancji lub stawiania się w roli cierpiętnicy. One nie umieją, albo też nie chcą z niewyjaśnionych przyczyn nic w sobie zmienić. Często też nie wiedzą, że mogą coś w sobie zmienić. Nie chodzi tu o to, aby nagle udawać i stać się kimś innym, aby związek uczuciowy się udał, chodzi o to, aby być w zgodzie z samym sobą. Jeśli tak się stanie to prędzej czy później nastąpią zmiany w życiu miłosnym i biznesowym. Trzeba zmienić swoje pole energetyczne na bardziej otwarte, na bardziej konkretne. Wtedy łatwiej będzie przyciągnąć do siebie osoby, sytuacje o takim samym polu odbierania rzeczywistości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Naszych rozmów wielokrotnie Wam o tym mówię. Wielu z Was nawet nie wiedząc o tym bardzo ładnie zmienia swoje wewnętrzne wibracje, dostraja się do siebie samych a co za tym idzie, zmienia też wibracje zewnętrzne. Często nawet sami o tym nie wiecie, ale cieszycie się, że w końcu zaczyna Wasze życie iść Drogą jaką chcieliście. Każdy człowiek musi być w rezonansie z innymi, aby mogło nastąpić zadowolenie. Dobrym przykładem na doskonałe pole energetyczne są Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas gdy wszyscy starają się być dla siebie mili, gdy cała rodzina stara się, aby ten czas był idealny. W sklepach i na ulicach też wytwarzane jest pole energetyczne. Ludzie czują się ze sobą powiązani, połączeni w gorączce zakupów. Ma się wrażenie, że wszyscy są ze sobą połączeni. Chodzi o to, aby potrafić nawiązać otwartą i szczerą więź z innymi lub z samym tylko partnerem. Nie trzeba nawet nic mówić bo to się czuje.

 

Jeśli stworzymy rezonans z daną sytuacją czy osobą, automatycznie powstaje pole. Wszystko musi być dokładnie dostrojone, aczkolwiek jak już wspominałam tego dostrojenia nie będzie gdy nie ma go w nas samych. Niby to takie proste i oczywiste a jednak nie wszyscy są tego świadomi. Nie martwcie się jednak, ponieważ w każdym momencie przy odrobinie Waszego wysiłku można naprawić to, czego do tej pory nie zauważyliście. Jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobić i czy Jesteście w stanie to zrobić zapraszam do rozmów. Możecie o to zapytać a ja dam Wam podpowiedzi nad którymi będziecie musieli popracować, aby  znaleźć swoją  życiową radość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688 będę dostępna

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

26 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *