IMG_1446

Zmiana połowiczna wewnętrzna

Zmiana połowiczna wewnętrzna

dosięga przede wszystkim kobiety, które są dość pewne swojego wyglądu aczkolwiek emocjonalnie czują się niespełnione.One wizualnie pozostają takie same. Nie robią większego makijażu ani nie zmieniają koloru włosów. Z pozoru wyglądają tak samo i mało kto na początku wie ,że w tej osobie zachodzi wewnętrzna zmiana. Kobieta zaczyna poszukiwać wyższych wartości niż zajmowanie się Domem.

Zaczyna pragnąć czegoś dla siebie. Może to być wygospodarowanie Czasu na odpoczynek, wyjście do kina, pójście do spa itp. Chce poczuć znowu tą dawną siebie. Zaczyna przypominać sobie jaka była w szkole, na studiach. Jaka była wtedy, gdzie uważa swój Czas za najlepszy. Zaczyna chcieć być taką, jaką lubiła siebie do tej pory najbardziej. Przypomina sobie co wtedy Ją cieszyło i jaka była.

Po wielu przemyśleniach postanawia ponownie być taką jaką była dawniej. Nie zawsze to wychodzi aczkolwiek pomaga w transformacji. Nawet jeśli nie uda się odwzorować dawnej siebie, to i tak dokonujemy zmiany na zupełnie nową osobę. Zmiana połowiczna zewnętrzna i połowiczna wewnętrzna jest połączeniem dwóch wcześniej opisanych. Przy czym Kobieta stara się upodobnić do jakiejś swojej idolki. Naśladuje jej zachowanie i ubioru.Wzoruje się odnośnie diety i makijażu.

 

Zmiany zachodzą u niektórych bardzo energicznie a u innych bardzo powoli. Zastanawia mnie fakt, jak pozostać ciągle taką samą.Nie można taką być , bo ciągle się zmieniamy, rozwijamy. Możemy jedynie (jeśli chcemy;)) ulepszać siebie. Każdego Dnia możesz tworzyć nową siebie. Możesz być taka jaką zawsze chciałaś być. Zacznij już Dziś ❣❣❣

Na Magicznej Lini będę dostępna od godz.11:00 tel.708 788 222 i 708 888 688 .

Pozdrawiam ciepło?

Wasza Agga Soyala ?

Tags: No tags

7 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *