grafiti

Zmiana połowiczna

Zmiana połowiczna

Kobieta gdzieś około czterdziesto letnia. Zadbana , pewna siebie i wiadać , że dbająca o swòj wygląd, aby ubierać się zgodnie z najnowszymi kanonami mody. Kobiety około czterdziestki przechodzą pewnego rodzaju metamorfozę. Może ona pójść w dwóch kierunkach.Wszystko zależy od tego, jaki styl Życia prowadziła do tej pory. Zdarzają się wyjątki, gdy kobieta zmienia się całkowicie i na długi Czas.

 

Pierwszym kierunkiem jest całkowite wyzwolenie. Kobieta od dłuższego Czasu czująca się lekceważona przez partnera będzie dokonywała całkowitych zmian pod względem swojego wyglądu. Zmieni fryzurę, kolor włosów ale nie o jeden ton, Ona z blondu zrobi czarne. Zmieni makijaż i całą garderobę. Potem zacznie uprawiać sport i dobrze się odżywiać. Zacznie rano wstawać, przestanie gotować lub ograniczy gotowanie. Zacznie być myśląca jedynie o sobie. Odezwie sie w Niej chęć rywalizacji, a także zdobywania Świata. Zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie kobieta przechodzi całkowitą zmianę. Czuje się przy tym rewelacyjnie. Ważne jest , aby nie przesadzić z tymi zmianami, bo można wyglądać nawet śmiesznie.

 

Drugim kierunkiem jest połowiczna zmiana i ta dzieli się na :
1. Zmianę połowiczną zewnętrzną
2. Zmianę połowiczną wewnętrzną
3. Zmianę połowiczną zewnętrzną i wewnętrzną.
  Zmiana połowiczna zewnętrzna zdarza się kobietom, które w związku czują się poniżane, brzydkie, niekochane. Panie w pewnym momencie uświadamiają sobie, że Lata uciekają a One nic w Życiu nie osiągnęły. Z przerażeniem patrzą w lustro i dostrzegają pierwsze zmarszczki, siwe włosy i brak sprężystości skóry ( na to najlepszy jest olej kokosowy) czy też nadmiar kilogramów. Przede wszystkim zmieniają kolor włosów, delikatnie i z wyczuciem. Wprowadzają do swojego jadłospisu warzywa i chude mięso. Garderobę też odświeżaja ,aczkolwiek subtelnie. Zmiana zachodząca w kobiecie jest widoczna, ale nie krzykliwa.
Jej myśli krążą obok upływającego Czasu. Denerwuje się,że szybko się starzeje. Może popadać w lęki. Stan bezradności trwa przeważnie do kilku Dni, potem następuje głębokie postanowienie. Często dotyczą one planów na najbliższe Lata. Więcej zaczyna pracować aby zarobić więcej pieniędzy. Odkłada każdy grosz, aby odłożyć na zabiegi kosmetyczne.

 

Jutro dokończę całość. Mam ograniczoną możliwość dostępu do laptopa.  Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688 Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

12 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *