berlin

Znajdź nową osobę w sobie

Pytasz siebie skąd brać siłę na wszystko: na cierpliwość i wiarę w ten lepszy Czas. Nie wiem tak naprawdę skąd masz ją wziąć, bo nie zam Twojego Życia, widzę je jedynie wtedy, gdy rozłożę na Nie Karty Tarota i wejdę do Ciebie na Twoje zaproszenie. Wiem natomiast , że może być Ci ciężko i możesz mieć już dość ograniczeń zdrowotnych, finansowych czy też uczuciowych, masz dość już zmagania się ze wszystkim w pojedynkę.

Sama wiem, że niekiedy jest trudniejszy Czas w Życiu, ale wiem też, że jeśli się znajdzie Siłę, to ponownie można się podnieść. Moja Babcia zawsze mówiła, że Miłość jest Chlebem Duszy. I tak jest. Każda Miłość i ta ze strony ukochanego, Rodziny, znajomych czy też w moim przypadku ze strony moich Fanów, wzmacnia i dodaje siły napędowej oraz jest ogromną inspiracją do dalszego działania.

 

Miłość należy czerpać ze środka samej siebie. Trudniej jest gdy nie kochasz siebie, nie akceptujesz swojego ciała, postępowania i ciągle Jesteś zmuszana lub przyzwalasz na to, aby pewne sprawy robić wbrew sobie. W ten sposób niszczysz samą siebie. W trudniejszych momentach nie masz skąd czerpać tej ogromnej Siły Miłości, bo po prostu nie masz jej w swoim wnętrzu.

 

heart-947440__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od samego początku Twojego istnienia bliskie osoby powinny okazywać Ci Miłość. Udowodniono naukowo, że osoby , które od momentu poczęcia były akceptowane (ciąża była akceptowana) rozwijają się lepiej jako dzieci, a w dorosłym Życiu odnoszą większe sukcesy niż dzieci z ciąż niechcianych. Jako nowa Istota potrzebujesz Miłości i jeśli Rodzice, opiekunowie nie będą potrafili dać Ci tego uczucia w wystarczającej mierze, to Ty w dorosłym Życiu nie będziesz potrafił radzić sobie z problemami, przeciwnościami Losu, a także będzie Ci trudniej mieć wspomnianą wyżej Siłę. Nie będziesz miał wystarczająco rozbudowanej swojej wewnętrznej Siły, bo nie była Ci ona przekazana i być może nawet nie wiesz, że taka Siła istnieje.

 

Tak samo poczucie niepewności siebie oraz brak akceptacji swojego wyglądu wynika z bardzo wczesnych relacji uczuciowych. Być może Twoi Rodzice też nie potrafili wyposażyć Cię w tę wewnętrzną Moc , bo sami tej Mocy nigdy nie otrzymali. Osoby bez tej wewnętrznej Mocy często są odbierane w społeczeństwie jako osoby niedojrzałe i bardzo niepewne siebie. Nie potrafiące w szybkim Czasie podjąć szybkich decyzji. Przeważnie wyglądają znacznie młodziej niż wskazuje ich metryka urodzenia. Niektóre z tych osób przez ciężką pracę, wytrwałość i stanowczość potrafią wypracować w sobie Nową Osobę bez tych obciążeń. Osoby te potrafią w kolejnym kroku osiągnąć wielkie bogactwo finansowe a w późniejszym Czasie również uczuciowe. Jednakże muszą najpierw o tym wiedzieć, że nie mają tej wewnętrznej Siły a po drugie muszą chcieć to zmienić.

 

Jest wśród Was bardzo wiele osób, które po regularnych rozmowach ze mną i moimi Kartami Tarota odmieniły swoje Życie, a co najważniejsze odmieniły samych siebie. W końcu się odnaleźliście jak to mówicie. Na wypracowanie, czy też odnalezienie w sobie Nowej Osoby potrzeba wiele Czasu. U niektórych kilka miesięcy, a u niektórych nawet dwóch czy więcej Lat.

Jeśli nie wiesz czy Ty dasz radę odnaleźć Nową Osobę w sobie, albo nie wiesz jak to zrobić, śmiało zapytaj podczas Naszej rozmowy. Mam w sobie coś takiego co „ulecza”, czy też wzmacnia Ludzi. Od zawsze tak mam, o czym świadczą potwierdzenia osób dzwoniących do mnie na Magiczną Linię , mogliście też zaobserwować to, w moich programach telewizyjnych przez pięć lat.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. południowych do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

54 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *