O mnie

Agga Soyala, utalentowana i rozchwytywana tarocistka, wróżka, jasnowidz, przez 5 lat (2009 r. do 2014 r.) prowadziła regularnie ezoteryczne programy telewizyjne na żywo w znanej stacji Tv w ówczesnej Kosmica Tv. Była najbardziej rozchwytywanam doradcą przez co telewizja utworzyła specjalny sobotni program pt. „Sobota z Aggą Soyala”. Jej niezwykłe umiejętności wróżenia, trafności odczytywania przeszłości, teraźniejszości, sprawdzalność przepowiedni oraz głębokiej intuicji przyciągały tysiące widzów, którzy nie mogli się oprzeć fascynacji Jej przepowiedniami i mądrością, którą przekazywała. Programy Aggi Soyala były pełne tajemnicy, magii i inspiracji. Każdego tygodnia zasiadała przed kamerą, gotowa odkryć przed widzami przyszłość i podzielić się wskazówkami dotyczącymi ich Życia.

Jej zdolność do odczytywania znaków, symboli i energii jest niezwykła. Niezależnie od tego czy zajmuje się tarotem, astrologią, czy odczytywaniem aury, zawsze potrafi przenieść daną osobę w inny wymiar i wprowadzić w świat nieznanych możliwości. W 2008 roku przepowiedziała krach w karierze ówcześnie będącego u szczytu sławy Roberta Kubicy (artykuł dla F1). Do chwili obecnej występuje cyklicznie w programach tv i na tvn i tvn7. W mediach i tv jest od ponad 15 lat. Karty stawia od ponad 30 lat. Z uwagi na rekordowe ilości telefonów była najczęściej zapraszanym doradcą. Skuteczność i sprawdzalność porad Aggi każdego dnia potwierdzają tysiące osób. W poradach Aggi Soyala jest szczerość, ciepło, prawda , a także zrozumienie dla drugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem.

Przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Wróżby, porady sprawdzają się z najdrobniejszymi detalami. Agga Soyala widzi więcej, dzięki wrodzonemu darowi jasnowidzenia. Potrafi dostrzec takie rzeczy jak np. kolor dywanu w mieszkaniu, wystrój restauracji na randce, znamiona na ciele itp. Wszystkie odpowiedzi znajdują się w tarocie Aggi.

Sprawdzalność kontaktów z Agga Soyala wielokrotnie potwierdzona została podczas programów na żywo, oraz poprzez opinie widzów i klientów na niejednym forum internetowym. Agga Soyala nie tylko przepowiada przyszłość, ale również jest wsparciem dla każdej osoby, która tego potrzebuje. Jej ciepły i empatyczny sposób bycia sprawia, że ludzie czują się komfortowo i zrozumiani.

Działa jako przewodnik dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące miłości, kariery, zdrowia i duchowości. Jej rady i wskazówki są zawsze oparte na głębokim zrozumieniu człowieka i Jego potrzeb. Jej autentyczność i pasja do pracy oraz pasji, sprawiają, że ludzie czują się zainspirowani i motywowani do odkrywania własnego potencjału.

Programy telewizyjne Aggi Soyala przyniosły Jej ogromną rozpoznawalność, ale również satysfakcję z możliwości pomagania innym i przynoszenia światła do ich Życia. Po pracy w telewizji Agga zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze. Postanowiła skupić się na pracy indywidualnej, oferując prywatne sesje wróżenia na spotkaniach osobistych oraz na swojej linii telefonicznej na swoim bogu. Jej głos wciąż rozbrzmiewa w świadomości widzów , a Ona sama pozostaje ikoną inspiracji dla wszystkich tych, którzy mieli okazję poznać Jej niezwykłe umiejętności.

Agga Soyala kontynuuje swoją misję pomagania ludziom w odkrywaniu ich własnej Drogi Życiowej i znajdywaniu odpowiedzi na pytania, które nurtowały ich umysły. Jej prywatna linia telefoniczna stała się prawdziwym rarytasem. Ludzie z różnych stron świata tęsknią za możliwością spotkania Agga Soyala osobiście i skorzystania z Jej daru interpretacji kart, odczytywania znaków czy kontaktami z innymi płaszczyznami istnienia. Kontakt taki z całym światem umożliwia właśnie osobista rozmowa telefoniczna pod numerem 48 227 184 099 . Ciepła energia Aggi Soyala , wnikliwość i umiejętność słuchania pozwalają Jej stworzyć intymną atmosferę, w której klienci czują się bezpieczni i wspierani.

Agga Soyala jest nie tylko rozchwytywaną tarocistką, wróżką, ale również mentorką dla wielu osób, które szukają swojej Drogi Życiowej. Jej głębokie zrozumienie ludzkiej natury, wnikliwość i duchowe podejście sprawiają, że jest autentycznym przewodnikiem dla innych. Jej obecność w Życiu wielu ludzi przyniosła nadzieję, zrozumienie i nowe spojrzenie na ich własne Życie. Wiele osób dzięki podpowiedziom wzięło upragniony ślub z wywróżonem partnerem, wygrało spore kwoty pieniędzy a także uniknęło kłopotów zdrowotnych.

Agga Soyala kontynuuje swoją misje z pokorą i wdzięcznością za możliwość dotykania Serc innych ludzi. jej praca nie jest tylko wykonywanym zawodem, ale jest prawdziwym powołaniem.

Wciąż szuka wiedzy i rozwija swoje umiejętności :

⏺ 2020 rok uzyskała dyplom 736/2020 ukończenia kursu hipnozy w psychoterapii i medycynie. Podatność na hipnozę i zjawiska występujące w hipnozie. Indukcja hipnotyczna

⏺ 2020 rok uzyskała certyfikat nr 344/ 2020 ukończenia kursu Mindfulness trening uważności. Zastosowanie mindfulness. Zastosowanie mindfulness. Nurty nawiązujące do mindfulness. Techniki mindfulness

⏺25.06.2022 roku ukończyła z oceną bardzo dobrą roczny kurs Zielarstwo i Towaroznawstwo Zielarskie w Instytucie Medycyny Klasztornej w Katowicach prowadzony min przez dr n. biol. Henryka Różańskiego

⏺ 07.05.2023 ukończyła z oceną bardzo dobrą roczny Kurs Zielarski Polskie Rośliny w Medycynie Ekstremalnej i Okresie Głodu prowadzony przez dr n. biol. Henryka Stanisława Różyńskiego

⏺ Obecnie (czerwiec 2023) zarekrutowana na roczny kurs Receptura zielarska i kosmetyczna. Receptura medycyny biologicznej prowadzony przez nieocenionego Dr n. biol. Henryka Różańskiego

Praca Aggi Soyala z ziołami, kamieniami i olejkami eterycznymi jest niezwykle ceniona przez klientów, którzy szukają naturalnych metod wspierających ich zdrowie i dobrostan.

Dla Aggi praca z ziołami, kamieniami i olejkami eterycznymi jest nie tylko sposobem wspierania zdrowia i dobrostanu, ale także otwieranie się na Magię Natury i jej potężne energetyczne działanie. Wierzy w holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia, uwzględniając zarówno ciało, umysł, jak i ducha. Klientom dostarcza nie tylko fizycznej pomocy, ale także wsparcia emocjonalnego i duchowego w ich procesie samouzdrawiania.

Agga Soyala zawsze podkreśla, że praca z kartami, aurą, ziołami, kamieniami i olejkami eterycznymi wymaga szacunku i wdzięczności wobec wszechświata i Natury. Jest przekonana, że każdy człowiek może odnaleźć swoje własne ulubione zioła kamienie i olejki eteryczne, które będą Go wspierać w Jego unikalnej podróży rozwoju i uzdrawiania. Jest nie tylko rozchwytywaną wróżką i mistrzynią w pracy z ziołami, kamieniami , ale przede wszystkim jest przewodnikiem duchowym dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia siebie i swojego miejsca we wszechświecie.

W rodzinie Aggi Soyali od zawsze interesowano się wszystkim co jest \’poza\’ naszym materialnym światem. Babcia była bardzo religijna i zawsze powtarzała, że są energie wokół nas, że jest coś więcej. Pierwszy raz z kartami Agga Soyala zetknęła się jako nastolatka. Nie był to Tarot, a karty klasyczne z opisami znaczeń. Wróżyła znajomym i rodzinie. Po jakimś czasie pomyślała, że właśnie teraz jest właściwy czas aby zająć się kartami Tarota. Tarot pomógł jej jeszcze dogłębniej zająć się sobą oraz drugim człowiekiem. Dzięki niemu czuje, że jest potrzebna, że może pomóc we wskazaniu właściwej drogi drugiej osobie. Wie, że jest wiele osób, które potrzebują wsparcia oraz rozmowy. Każdy może żyć lepiej, ale nie każdy ma na to siłę, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pragnie aby ludzie byli szczęśliwi, aby nie bali się iść do przodu. Dlatego właśnie zajmuje się Tarotem od trzynastego roku życia i cały czas ją zadziwia.

Agga Soyala specjalizuje się w tematach związanych z pracą, finansami, uczuciami oraz partnerstwem i zdrowiem. Metody: Tarot, karty anielskie , Runy ,tłumaczenie snów, Rytuały. Jako jedyna tarocistka w Europie wykonuje własnoręcznie amulety i talizmany, które naenergetyzowuje świetlistą energią. Od 2010 roku prowadzi własny sklep internetowy, gdzie można znaleźć magiczną biżuterię, którą cieszy się wielkim powodzeniem.Sklep powstał z myslą o Tobie. Są w nim osobiste klejnoty dla Ciebie i Twoich najbliższych. Każdy produkt jest inspiracją, którą Agga Soyala czerpie z otaczającego nas życia, z rozmów, spotkań z Wami.

Tworzenie akcesoriów jest Aggi Soyala pasją i wkłada w nie swoje serce i miłość do drugiego człowieka. Chce aby każda osoba znalazła w swoim życiu radość i spełnienie. Każdy produkt to rękodzieło artystyczne jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Każdy artykuł jest poddawany/robiony zgodnie z pradawnym Rytuałem, który kiedyś wykonywały Aggi Soyala prababcie. Podczas Rytuałów przedmioty nabierają magicznych właściwości, dobrej energii i tej magicznej siły, która będzie Ci towarzyszyła każdego dnia. Liczba produktów z danej kolekcji zawsze ogranicza się do kilku sztuk. Każdy produkt jest unikalny. Jest to jedyny magiczny sklepik w swoim rodzaju, znajdziecie wiele sklepów z amuletami itp. ale Sarah Magic Shop jest czymś więcej…jest w nim prawdziwa Magia, siła i energie trafiające do Ciebie i Twojego domu. Agga Soyala jest jedyną tarocistka/wróżką, która produkty wykonuje własnoręcznie i według przepisów magii. Sarah Magic Shop jest czymś magicznym, niepowtarzalnym i fenomenalnym .

Talizmany miłości, szczęścia, bogactwa, przyjaźni i wspomnień, magiczne akcesoria oraz wszystko co pomaga lepiej żyć znajduje się w tym sklepiku. Ich moc jest swoistą mapą, która wskazuje Ci drogę do bogactwa, szczęścia i partnera Twojego życia. Nie ma drugiego takiego sklepu w Europie.