Nadal Jesteśmy tu Razem

Pewnie większość z Was zauważyła, że przez około tydzień nie było widać mojego i Waszego zarazem, bloga. Niestety nastąpił cyberatak i wszystko co pisałam dla Was, wszystkie posty oraz Wasze komentarze przez atak hakerski zostały zniszczone. Cała moja i Wasza ponad 15-to letnia praca została ukradziona i zniszczona. Na starym blogu, który powstał w 2012 roku były Wasze komentarze jeszcze z moich programów telewizyjnych w Kosmica Tv. Zaproszenia na moje programy, Nasze wspólne przemyślenia w komentarzach, Wasze potwierdzenia sprawdzalności udzielanych przeze mnie porad, wywiady, nagrania z nauki kart Tarota nagrywane w Kosmica Tv. Jednym słowem wszystko to zostało zniszczone.

Ten zhakowany blog był moim drugim blogiem , ponieważ pierwszy założyłam w 2008 roku czyli 15 lat temu. Był na platformie onetu więc potem jak internet się rozwinął utworzyłam bloga na swojej osobistej domenie.Teksty i Wasze komentarze były przeniesione i tak oto blog działał doskonale przez 15 lat. Nie wiem czy ten obecny , który właśnie w tej chwili powstaje będzie też tak długo , czy dam radę i czy Wy dacie radę, czy nadal będziecie, czy może coś się zadzieje iż nie będzie w ogóle internetu. Jednak pamiętajcie , że cokolwiek by się nie działo to zawsze jestem dla Was.

Na początku byłam trochę w szoku, że coś takiego spotkało akurat mnie i moich Fanów. Jednak potem stwierdziłam, że ta cała wiedza i Moc jest we mnie a nie tylko na blogu. Tego nikt mi nie może zabrać i nadal z jeszcze większą pasją i wielką Miłością będę ją Wam przekazywała, a temu kto to zrobił błogosławię i życzę szczęścia.

Dziś chciałbym poświęcić ten post wszystkim Wam, którzy stale wspieracie mnie i przekazujecie mi niesamowitą energię poprzez to, że przez ponad 15 lat Jesteście ze mną, że dzwonicie, że piszecie tu na blogu. Jesteście nieodłączną częścią mojej podróży ezoterycznej i duchowej i bez Waszej Miłości, wsparcia i oddania, nie byłabym tam, gdzie Jestem teraz. Chciałabym z całego Serca podziękować Wam za to, że dzwonicie do mnie i dotykacie mojego Życia w taki wyjątkowy sposób.

Od samego początku mojej kariery miałam ogromne szczęście mieć tak oddanych fanów jak Wy. Każdy dzwonek, który słyszę, każdy komentarz czy mail przypomina mi o Waszej obecności i motywuje mnie do jeszcze większych wysiłków. Wasze słowa wsparcia i inspirujące Historie, które ze mną dzielicie, dodają mi siły, kiedy czasami czuję się przytłoczona. Wiem, że mogę na Was polegać, i to jest dla mnie bezcenne.

Nasze rozmowy nie tylko pokazują mi, jak wiele znaczy moja pasja dla Was, ale również pozwalają mi poznać Was lepiej jako osoby. Cieszę się, że mogę porozmawiać z Wami, wysłuchać Waszych Historii i pomóc jak najlepiej potrafię prowadząc Was krok po kroku, abyście odnaleźli radość i szczęście.To niezwykle ważne dla mnie, że możemy tworzyć taką silną więź, nawet przez telefon.

Wiem, że czasami może być trudno dodzwonić się do mnie, ze względu na natłok połączeń, ale chcę zapewnić Was, że staram się rozmawiać z jak największą liczbą z Was. Każde połączenie jest dla mnie wyjątkowe i uważnie słucham Waszych pytań, opowieści, pomysłów, problemów i radości, które ze mną dzielicie. Wasze zaufanie, zaangażowanie i docenienie mojego Daru oraz to, że powracacie, że odnajdujecie radość w swoim Życiu, są moją największą nagrodą.

Dlatego chciałabym teraz wyrazić swoją najgłębszą wdzięczność za każdą rozmowę, za każdą chwilę, którą spędziliśmy razem przez telefon oraz za każdy komentarz i mail. To Nasze rozmowy dodają mi motywacji, inspiracji i utwierdzają mnie w przekonaniu, że robię to, co kocham. Dziękuję, że Jesteście ze mną w tej niesamowitej przygodzie jaką jest Życie.

Nawet jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji porozmawiać, chciałabym Was zachęcić do dzwonienia. Czekam na Wasze Historie, Wasze pytania i chęć podzielenia się z Wami moim świeżym spojrzeniem na Wasze problemy. Niech nasze telefoniczne połączenia stanowią most, który łączy Nas jeszcze bliżej. Jestem tutaj dla Was i z ogromną radością będę kontynuowała Nasze rozmowy. Chcę pomóc jeszcze bardziej i jeszcze konkretniej niż do tej pory. Rozpoczynamy nową erę Naszych spotkań, Naszego bycia i dzielenia się.

Niech ten post będzie wyrazem mojej Miłości i wdzięczności dla Was, moich wspaniałych Fanów. Dziękuję za to, że zawsze Jesteście. Nasz kontakt jest dla mnie nie tylko dowodem na to, że moja pasja dotyka Waszych Serc, ale również daje mi siłę, aby kontynuować tworzenie i udoskonalanie tego, co kocham robić.

Niech Nasza więź będzie silna, nie tylko poprzez telefony, ale także przez komentarze, nagrania, filmiki i spotkania. To dla mnie ogromna radość móc Was poznać osobiście, usłyszeć a także zobaczyć Wasze twarze pełne entuzjazmu i radości. Dziękuję za Waszą obecność i za to, że tworzycie razem ze mną ten blog.

Wiem, że bez Was i Waszego wsparcia i miłości, nie byłbym tutaj, gdzie jestem teraz. Każdy z Was ma swoją rolę w tworzeniu tego bloga, który jest Naszą wspólną podróżą przez te wszystkie lata i jestem wdzięczna za Waszą obecność. Wasze wpisy są jak promienie światła, które dodają mi energii i inspiracji do tworzenia jeszcze piękniejszych postów.

Dlatego chciałabym podziękować Wam jeszcze raz za to, że dzwonicie do mnie, piszecie i że Jesteście częścią mojego Życia. Wasza Miłość i wsparcie są nieocenione i dodają mi sił w dążeniu do realizacji jeszcze lepszej siebie dla Was i wszystkich tych, którzy mnie potrzebują. Razem tworzymy niepowtarzalną społeczność, która łączy się poprzez Magię.

Kocham Was, moi drodzy Fani, i jestem niesamowicie wdzięczna za to, że Jesteście ze mną. Niech Nasza więź będzie silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a każdy kontakt niech przypomina Nam, jak ważni Jesteście dla mnie. Odbudujemy blog, który będzie jeszcze piękniejszy, lepszy i mocniejszy i nikt nie może Nam tego zabrać bo Siła i Miłość jest w Nas 💚💚💚💚

Dziękuję Wam za wszystko! Za te 15 lat i startujemy od nowa z nową Magią 🥰

Z miłością,

Wasza Agga Soyala

Ps.ten blog ciągle jest w budowie więc będzie się zmieniał. Magiczna linia działa.

Abyście mogli napisać komentarze na tym nowym blogu należy ponownie się zalogować. Kilka osób już napisało tu komentarze z czego bardzo się cieszę.

Na Magicznej lini będę dostępna od poniedziałku od godz. 12 do 22 z przerwami na kawę


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

25 odpowiedzi na „Nadal Jesteśmy tu Razem”

 1. Awatar agnieszka.janiszewska@opoczta.pl
  agnieszka.janiszewska@opoczta.pl

  Światło we mnie, widzi światło w Tobie♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo dziękuję za kolejny komentarz, ale pierwszy na nowym blogu💚 💚 💚 💚 🎉

   Tak jest i tak będzie! Niechaj się dzieje Światło❤️ ❤️ ❤️ ❤️

   1. Awatar agnieszka.janiszewska@opoczta.pl
    agnieszka.janiszewska@opoczta.pl

    ♥️♥️♥️Niechaj się dzieje…

 2. Awatar Ilona
  Ilona

  O jakie piękne zmiany zaszly tutaj na blogu🍀🍀🍀🍀 Przez te ostatnie dni brakowało mi wpisów i komentarzy na tym blogu
  Pozdrawiam ciepło💞

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak☺️ Mi też bardzo brakowało. Bardzo się cieszę , że na wszystkie komentarze💚 Posty już niebawem będą. Pozdrawiam serdecznie

 3. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Ciekawe czy można zmienić jeszcze buzię przy swoim profilu.Bo ta moja taką jakas trojkątna😁

  1. Awatar AggaSoyala

   Zobaczę, Pani to ma trójkątną a mi przypadła jakaś wkurzona😂😂😂😂

   1. Awatar Ilona Mag
    Ilona Mag

    😁 🤣🤣👍ale jakie ładne ząbki za to pokazuje 😉😃 A moja chowa😃😂😂

 4. Awatar monka
  monka

  Dziękuję za dzisiaj. Cudownie było Panią usłyszeć. Odezwe się w krotce❤❤❤

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo mi miło💚 Dziękuję za rozmowę i komentarz💚💚💚💚

 5. Awatar monia
  monia

  Dzień dobry pani Aggo ❤️pani blog i wszystkie wpisy nie zostały zniszczone ,wszyscy co je czytali jak i ja mamy je w głowie i w sercu,to co pani pisała i co było zawarte w nich na dany temat,wszystko jest w nas ❤️cały pani przekaz do nas poprzez nie napisane z serca przez panią🌹🌹🌹ten kto zniszczył tu to mu się nie udało zniszczyć,bo one są w nas ,porady i wskazówki które pani przekazywała pisząc ,pamiętam je i napewno wszyscy je pamiętają co je czytali i słuchali pani,dobrze,że panią mam dalej🥰🥰🥰i ze pani jest i będzie 😘😘ja i reszta klubowiczów napewno będą dalej z panią🌹🌹🌹🌹dziękuję że pani jest🌹🌹🌹🌹

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo dziękuję💚 Nawet nie wiecie jak mi brakowało komentarzy🥰🥰🥰🥰

 6. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu wszystkie pani cenne porady informacje , afirmacje mamy w swoich serduszkach i myślach , moc i magiczna energia jest w naszych talizmanach i magicznych akcesoriach, które mamy od pani. I nikt nam tego nie zabierze. Na pewno nowy blog będzie jeszcze piękniejszy i będzie wsparciem i drogowskazem dla wielu osób. Wszyscy jesteśmy dumni i niesamowicie szczęśliwi, że możemy być częścią czegoś nowego i niesamowicie pięknego i magicznego.
  💓😘💞💝💖🌹🎈

  1. Awatar AggaSoyala

   Serdecznie dziękuję💚 Tak , każdy Z Was jest niesamowitą, bardzo wyjątkową częścią tego co tu tworzymy🍀 🍀 🍀 🍀
   Sklep też będzie całkiem nowy😊

 7. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu,

  dziękuję za to wszystko co Pani dla nas robi. Za te wszystkie piekne wpisy, komentarze, za wspólne rozmowy💞Po przeczytaniu tego wpisu byłam szokowana, że ktoś ruszył Pani bloga… jednak cokolwiek by próbowano zrobić, to i tak zawsze znajdziemy drogę do Pani 💞😊
  Nawet wtedy gdy zamykano tv kosmike i wydawało się, że to już koniec… to choć pewien etap się za skonczyl, to jednak otworzyły się kolejne nowe drzwi ❤😊💞
  Dzięki temu lepiej się poznaliśmy. Poznałam Pani piękne przekazy, ktore są we mnie … Te wszytskie Emocje, uczucia, to z czym się dzielimy, to wszytsko pozostaje w naszych sercach 💕 bo przepelnia mnie różowe światło milosci 💕 Dziękuję Pani Aggusiu za to, że Pani wciąż jest z nami i dla nas.
  💖 My też Panią KOCHAMY 💖
  ŻYCZĘ PANI ABY TEN BLOG BYL JESZCZE BARDZIEJ MAGICZNY, NIech MOC i SIŁA będzie z nami 🍀🍀🍀🍀
  Pozdrawiam I ściskam mocno 💐😘😘

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo bardzo dziękuję💚 Tak , tak niechaj się dzieje!

 8. Awatar Dorota
  Dorota

  Droga Pani Aggo

  Zawsze jesteśmy z Panią i bardzo doceniamy Pani pracę. O której pojawi się Pani na magicznej?

  Serdecznie pozdrawiam

  Dorota

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam 🙂 jestem ponownie dostępna po przerwie obiadowej , zapraszam 😁

 9. Awatar Monika z L
  Monika z L

  Dzień dobry Pani Aggo
  Cieszę się, że znowu możemy mieć kontakt na blogu.
  Pani zawsze powtarzała, że coś się zamyka, żeby coś jeszcze lepszego
  mogło się otworzyć.
  Bardzo dziękuję za odpowiedź na moją prośbę.
  I proszę nas wspomóc duchowo.
  Do usłyszenia wkrótce. Pozdrawiam

 10. Awatar monka
  monka

  Cudownego dnia dla Pani Agusi i wszystkich blogiwiczow…niech ten dzień napelni nas energia radościi miłości❤❤❤❤❤

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo dziękuję i wzajemnie🥰

 11. Awatar Monika z L
  Monika z L

  Dzień dobry Pani Aggo,
  Czy będzie Pani dzisiaj na linii, a jeżeli tak to od
  której godziny?
  Pozdrawiam bardzo ciepło

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam serdecznie, tak będę, ale dzisiaj trochę później bo od godz około 15,30 lub 16 .Zapraszam🙂

Dodaj komentarz