Nów Księżyca w Bliźniętach

Już jutro 18 czerwca wkroczymy we wspaniałą energię Nowiu Księżyca w Zodiaku Bliźniąt. Ten kosmiczny Czas jest doskonałą okazją do odświeżenia, ożywienia komunikacji i rozpoczęcia nowych początków w Naszym Życiu.

Nowie Księżyca są zawsze momentem pełnym potencjału i możliwości. To czas, kiedy Księżyc znajduje się w pełnej zgodzie ze Słońcem, a ich połączenie tworzy silną energię transformacji. W Zodiaku Bliźniąt ta energia jest jeszcze bardziej dynamiczna i ekscytująca.

Bliźnięta są związane z komunikacją, intelektem, elastycznością i odkrywaniem różnych perspektyw. Podczas tego Nowiu Księżyca możemy oczekiwać, że Nasza umiejętność wyrażania siebie i komunikacji z innymi wzrośnie. To idealny moment, aby przemyśleć swoje przekazy, zarówno słowne jak i wizualne i znaleźć nowe, twórcze sposoby dotarcia do innych. Jeśli nie masz z kimś kontaktu od dłuższego czasu, zastanawiasz się jak rozpocząć rozmowę to właśnie ten Nów Księżyca może dać Tobie podpowiedź.

Również będziemy zachęcani do otwarcia umysłu na nowe pomysły, informacje i nową naukę. To dobry czas na poszerzenie swojej wiedzy, zapisanie się na kursy, czytanie, zgłębianie nowych dziedzin i korzystanie z różnych perspektyw. Odkryjemy nowe zainteresowania, kto<re Nas zainspirują i otworzą drzwi do nowych możliwości.

Jednak należy pamiętać, że ten Nów Księżyca to również czas głębokich przemyśleń i refleksji. Jest to czas gdzie należy zatrzymać się na chwilę, odciąć od zgiełku dnia codziennego i skupić się na Naszych wewnętrznych potrzebach i pragnieniach.

Jeśli macie w planach nowe projekty to teraz warto powoli je realizować. Wszystkie działania i plany mają teraz dobrą drogę do tego, aby się zrealizowały. Wykorzystajcie tą dynamikę energetyczną również na malowanie, pisanie, tworzenie czegokolwiek co zawsze chcieliście aby zaistniało.

Ta energia pomoże Nam w manifestowaniu marzeń i przemienieniu ich w rzeczywistość.

Obecny Nów Księżyca w Zodiaku Bliźniąt to moment, który sprzyja również w budowaniu nowych relacji, poznawaniu nowych osób. Bliźnięta są społecznymi istotami, które czerpią radość z kontaktów międzyludzkich. Dlatego też, podczas tego kosmicznego czasu możemy odczuwać większą potrzebę nawiązywania kontaktów, spotkań ze znajomymi oraz tworzenia nowych relacji.

Teraz jest również czas Naszej większej wytężonej pracy nad sobą. Jest to moment transformacji i wewnętrznej pracy, na wyrzucenie wszystkiego co Nas dręczy, przemyślenie Naszych zachowań i przyzwyczajeń, które mogą Nam przeszkadzać w rozwoju.

Możemy zadać sobie pytania:

🌸 Jakie myśli i przekonania blokują moje postępy

🌸 Jakie nawyki mogę zmienić, aby osiągnąć większy sukces i spełnienie

Przez przeanalizowanie tego można otworzyć drzwi do osobistej przemiany i rozwoju.

Jeśli chcesz wiedzieć co Ciebie blokuje, co powinieneś zmienić oraz jak wpłynie na Ciebie i co przyniesie ten Nów Księżyca zapytaj.

Jednak nie tylko same przemyślenia są bardzo istotne w tym Nowiu Księżyca, ponieważ warto też poświęcić czas na radość, zabawę, na nowe doświadczenia i przygody. Jest do doskonały czas na podróże, odkrywanie nowych miejsc w Naszym otoczeniu lub po prostu zabawę w różnego rodzaju gry, tańce i wszystko to co przyniesie radość i odprężenie.

Tak więc wykorzystajmy energię Nowiu Księżyca w Zodiaku Bliźniąt jako impuls do rozwoju, komunikacji, kreatywności i radości.

Niech ten czas będzie inspiracją i motywacją do podejmowania nowych wyzwań, tworzenia pięknych relacji i odkrywania nieznanych obszarów Naszego Życia.

Niech ta kosmiczna energia wspiera Was w realizacji Waszych marzeń i przynosi radość na każdym kroku! 💚💚💚💚 Energia ta będzie aż do końca nowego tygodnia, także każdy będzie miał możliwość uzyskania od moich Kart podpowiedzi i wskazówek oraz co przyniesie ten Nów Księżyca w Zodiaku Bliźniąt

Do rozmów na Magicznej linii zapraszam już od poniedziałku od godz 12 do 22 z przerwami na kawę

+48 708 888 688

+48 708 788 222

+48 227 184 099

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala


Opublikowano

w

przez

Komentarze

18 odpowiedzi na „Nów Księżyca w Bliźniętach”

 1. Awatar gosia
  gosia

  Witam Pani Aguniu dziś byłam w mieście siedziałam w restauracji jak zadawnych dobrych czasów czasami trzeba zgrzeszyc zapomnieć choć na chwilę poczuć się wolnym jak ptak .
  Pani Aguniu ale teraz żeby dać komentarz trzeba się ciągle logować może to i dobre musze się przyzwyczaić do zmian bo ja trochę taka wygodna jestem pozdtrawiam

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, trzeba wychodzić i cokolwiek by się nie działo to czuć się jak Księżniczka 💚

 2. Awatar Dorota
  Dorota

  Droga Pani Aggusiu

  O której pojawi się Pani dzisiaj na linii? Czekamy z utęsknieniem:)

  Serdecznie Pozdrawiam

  Dorota

 3. Awatar gosia
  gosia

  Pani Aguniu dzisiaj upadł mi talizman czerwone serduszko ale to moja wina dobrze ze nie rozbił się w drobny mak tylko mała część odlamala się Zakopalam go w parku a kiedy sklepik będzie otwarty Pani Aguniu pozdrawiam Malgosia

  1. Awatar AggaSoyala

   To nie bardzo , nadchodzi zmiana w uczuciach. W ciągu kilku tygodni aczkolwiek można zamówić mailowo

 4. Awatar Anecia
  Anecia

  Dziękuję bardzo p. Agusiu za dzisiejszą rozmowę i wszystkie podpowiedzi. 😘💪😍💐🤗

 5. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję za rozmowę i napewno do usłyszenia ❤️

 6. Awatar Anecia
  Anecia

  Dziękuję bardzo za rozmowę p. Agusiu i do usłyszenia 💓💝🌹💐💞💖

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo mi miło💚🍀🍀🍀🍀

 7. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu, czy dzisiaj jeszcze Pani będzie na linii?

 8. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Dziękuję za rozmowę😊, uwielbiam Panią słuchać , bo ten głos jest taki kojący, uspakajacy, taki magiczny ..😊😘💖💞💕

  1. Awatar AggaSoyala

   Och dziękuję serdecznie😊💚

 9. Awatar hanna starsza
  hanna starsza

  Dzień dobry. Pani Aggo, czy wszystko w porządku z linią ? Bo mnie, po wybieraniu numeru, od razu odrzuca…

Dodaj komentarz