Horoskop od 27 czerwca do 30 czerwca 2023 roku

Baran (21 marca – 19 kwietnia):

Ten tydzień przynosi Ci wiele energii i pasji. Będziesz pełen determinacji, aby osiągnąć swoje cele. Skorzystaj z tej siły i podejmuj działania. Bądź ostrożny, aby nie przemęczyć się. Warto też znaleźć czas na relaks i regenerację.

Byk (20 kwietnia – 20 maja):

Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem skupienia na bliskich relacjach. Będziesz chętny spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Może pojawić się okazja do rozwiązania jakiegoś konfliktu lub nawiązania głębszej więzi. Pamiętaj o wyrażaniu swoich uczuć i słuchaniu innych.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca):

W tym tygodniu skup się na rozwijaniu swoich umiejętności i poszerzaniu wiedzy. Będziesz ciekawy/a poznawania nowych rzeczy i eksplorowania różnych obszarów. To może być doskonały czas na podjęcie kursu lub rozpoczęcie nowego projektu.

Rak (21 czerwca – 22 lipca):

Ten tydzień przynosi ci dużo emocji i intuicji. Będziesz czuć się bardziej wrażliwy/a na potrzeby innych i chętny/a im pomagać. To także dobry czas, aby zająć się własnym rozwojem emocjonalnym i pracą nad samopoczuciem.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia):

W tym tygodniu skup się na swoich celach i ambicjach. Będziesz miał dużo energii i determinacji do osiągnięcia sukcesu. Wykorzystaj ten czas, aby działać i podejmować inicjatywy. Bądź gotowy/a na wyzwania i nie bój się wyjść ze strefy komfortu.

Panna (23 sierpnia – 22 września):

Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem organizacji i porządkowania. Skup się na swoich obowiązkach i zadaniach. Będziesz miał dużo energii do efektywnej pracy. Jednak pamiętaj o równowadze między pracą a odpoczynkiem. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Waga (23 września – 22 października):

W tym tygodniu skup się na harmonii i równowadze w swoim Życiu. Będziesz bardziej wrażliwy na piękno i sztukę. Spróbuj znaleźć czas na relaks i medytację. Może pojawić się również okazja do nawiązania nowych relacji lub pogłębienia starych. Pamiętaj o wyrażaniu swoich potrzeb i słuchaniu innych.

Skorpion (23 października – 21 listopada):

Ten tydzień przynosi Ci głębokie przemyślenia i transformację. Będziesz skłonny do zanurzenia się w swoich emocjach i odkrywania swojego wewnętrznego światła. To doskonały czas na pracę nad swoimi celami i uwolnienie się od negatywnych wzorców.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia):

W tym tygodniu skup się na poszerzaniu swoich horyzontów i poszukiwaniu nowych przygód. Będziesz pełen energii i gotowy na eksplorację. Może pojawić się okazja do podróży lub uczestnictwa w interesujących wydarzeniach. Bądź otwarty/a na nowe doświadczenia.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia):

Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem koncentracji na karierze i osiąganiu sukcesu. Będziesz miał/a dużo energii i determinacji do realizacji swoich zawodowych celów. Pamiętaj jednak o równowadze między pracą a Życiem prywatnym. Zadbaj o swoje relacje i zdrowie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego):

W tym tygodniu skup się na relacjach i współpracy z innymi. Będziesz chętny dzielić się swoimi pomysłami i inspiracjami. To doskonały czas na współpracę z innymi ludźmi i budowanie silnych więzi. Pamiętaj o otwartości na różne perspektywy i szanowaniu innych.

Ryby (19 lutego – 20 marca):

Ten tydzień przynosi Ci więcej czasu na odpoczynek i regenerację. Będziesz bardziej wrażliwy/a na swoje potrzeby i potrzebę balansu. Zadbaj o siebie, medytuj, spędzaj czas na twórczych zajęciach. To również dobry czas na refleksję i zastanowienie się nad swoimi celami.

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie obecny tydzień zapytaj o Indywidualny Horoskop tygodniowy lub o poradę krótkoterminową, która jest moim autorskim rozkładem kart. Gdy pytamy na krótki czas karty pokazują więcej i dokładniej, sami mówicie , że jakby przez lupę. Prześwietl swój najbliższy czas, aby wiedzieć na co się przygotować

Na Magicznej linie będę dostępna od godziny 12 do 22 z przerwami na kawę

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Komentarze

12 odpowiedzi na „Horoskop od 27 czerwca do 30 czerwca 2023 roku”

 1. Awatar gosia
  gosia

  Witam piękne róże i Pani taka romantyczna w tej kolorowej sukience pozdrawiam

  1. Awatar AggaSoyala

   Bardzo dziękuję🥰 Z tych róż zrobiłam syrop i herbatę fermentowaną aby było zimą wspomnienie 😉

 2. Awatar Weronika
  Weronika

  Piękne zdjęcie dziękuję bardzo za horoskop ♥️

 3. Awatar Anecia
  Anecia

  Ślicznie dziękujemy za horoskop 😘💞💐💝💓

 4. Awatar Weronika
  Weronika

  Koniec pieniążków dziękuję pani za rozmowe jest pani najlepsza do usłyszenia następnym razem ♥️❤️ dziękujemy że pani jest i prowadzi nas pani przez życie wspiera i wyciąga pomocną dłoń dziękuję bardzo ♥️❤️🌹❤️

 5. Awatar Marta
  Marta

  Dziękuję Pani Aggo za seans z misami. To było dziwne uczucie – łzy prawie od pierwszej minuty – ale i nowe doświadczenie.

 6. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  O której można się Pani dzisiaj spodziewać na magicznej linii?

  Serdecznie pozdrawiam

  Dorota

 7. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu czy dzisiaj będzie pani na magicznej linii

Dodaj komentarz