Już 7 lipca, święto powodzenia w niemożliwej miłości

Już 7 lipca będzie Święto Tanabata , które wywodzi się z Japonii. Jest to święto powodzenia w niemożliwej miłości i zmniejszenia dystansu między kochankami.

Tanabata, japońskie święto obchodzone corocznie 7 lipca, jest pełne magii, romantyzmu i wiary w spełnienie niemożliwych pragnień. Jest to czas, kiedy kochankowie, oddaleni od siebie przez niebo, mają szansę spotkać się i wierzyć w Moc Miłości. Podczas Tanabaty, niebo jest ozdobione kolorowymi papierowymi wstążkami i wierzy się, że w tym dniu pragnienia spełniają się, a miłość triumfuje nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Historia Tanabaty sięga starożytności i opowiada o rozdzielonych kochankach, księżniczce Orihime i pasterzu Hikoboshi. Ich miłość była tak silna, że zapominali o swoich obowiązkach i pracach. Gdy Bóg nieba dowiedział się o tym, rozdzielił ich, umieszczając Orihime na jednym brzegu Drogi Mlecznej, a Hikoboshiego na drugim. Jednakże, na prośbę żałosnej Orihime i Hikoboshiego, Bóg nieba zgodził się na ich spotkanie raz w roku, w dzień Tanabata.

Tanabata jest obchodzone w Japonii jako święto miłości i romantyzmu. Ludzie wierzą, że w tym dniu niebo słucha ich pragnień, a szczególnie pragnień związanych z miłością i związkiem. Wierzono, że pisząc swoje pragnienia na kolorowych papierach i przyczepiając je do bambusowych gałązek, ich marzenia staną się rzeczywistością. To również doskonała okazja do refleksji nad własnymi uczuciami i stawiania sobie nowych celów.

Podczas Tanabaty, japońskie miasta i miasteczka ozdabiają ulice kolorowymi wstążkami i dekoracjami z papieru. Można spotkać festiwale, na których organizowane są konkursy pisania wierszy i haiku związanych z miłością. Wiele osób również ubiera się tradycyjnie, nosząc yukatę, rodzaj japońskiej sukienki. Najbardziej charakterystycznym symbolem Tanabaty są bambusowe gałązki, na które przyczepia się papierowe wstążki z pragnieniami.

Powodzenie w niemożliwej miłości:

Tanabata to doskonały czas, aby podjąć wysiłki w celu spełnienia swoich marzeń o niemożliwej miłości. Podczas tego święta Miłość może pokonać wszelkie przeszkody i pokonać odległość. To czas, kiedy zakochanej parze udaje się zbliżyć, niezależnie od dystansu, który ich dzieli. To czas, gdy wszystko może się zdarzyć w Miłości. Nawet jeśli straciłaś już nadzieję to właśnie w dniu 7 lipca może czekać Ciebie ogromna niespodzianka w postaci np. kontaktu od osoby o której myślisz, wyznania uczuć, poznania kogoś kto będzie z Tobą na stałe.

Wielu ludzi korzysta z Tanabaty, aby wyrazić swoje pragnienia i nadzieje na Miłość. Napisz swoje marzenia na kolorowych papierkach, mogą to być nawet karteczki samoprzylepne, kolorowy papier do pakowania prezentów itp, następnie przyczep je do bambusowych gałązek lub jeśli takich nie masz to mogą być zerwane gałązki czereśni, jabłoni i nawet lipy. Te pragnienia mogą dotyczyć zbliżenia z ukochaną osobą, pokonania przeszkód, które stoją na drodze do Miłości, lub po prostu utrzymania silnego i trwałego związku. Wierzy się, że Bóg nieba, słysząc te pragnienia, pomoże im się spełnić.

Tanabata przypomina nam, że Miłość jest potężna i może zdziałać cuda. Działa jako inspiracja dla par oraz osób samotnych, aby nie poddawać się trudnościom i wierzyć w siłę uczuć. Święto to stwarza atmosferę romantyzmu i nadziei, która mobilizuje ludzi do podejmowania działań mających na celu zbliżenie się do swoich ukochanych a także do poznania tej właściwej osoby.

Zmniejszenie dystansu między kochankami:

Tanabata jest również postrzegane jako czas, w którym dystans między tą drugą osobą może zostać zmniejszony. Wiele par oddzielonych od siebie przez pracę, studia lub inne zobowiązania czeka na tę okazję, aby się spotkać i cieszyć sobą. W tym dniu wiele par organizuje romantyczne spotkania, randki i wspólne celebracje. Ten czas spędzony razem pomaga wzmocnić więź między kochankami i pokazać, że Miłość jest w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze sytuacje.

Tanabata, japońskie święto obchodzone 7 lipca, to Magiczny czas, w którym Miłość triumfuje nad trudnościami i dystansem. To okazja do wyrażenia pragnień związanych z Miłością oraz do zbliżenia się do upragnionej osoby oraz poznanie kogoś, kto będzie na stałe. Poprzez pisanie pragnień na kolorowych papierkach i dekorowanie gałązek, ludzie wierzą, że ich marzenia staną się rzeczywistością. Tanabata przypomina Nam, że Miłość jest potężna i może pokonać wszelkie przeszkody, nawet te pozornie niemożliwe.

Jeśli chcesz wiedzieć co ma dla Ciebie ten bardzo wyjątkowy czas zapytaj. Specjalnie dla Was w tym tygodniu będę kładła Karty Tarota Miłosnego, które doskonale już znacie, ale kładę je tylko na specjalne okazje.

Na Magicznej linii będę dostępna już od poniedziałku 3 lipca od godziny 12 do 22 z przerwami na kawę

+48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu minut )

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Komentarze

10 odpowiedzi na „Już 7 lipca, święto powodzenia w niemożliwej miłości”

 1. Awatar Anecia
  Anecia

  Piękne przesłanie p.Agusiu , to cudowny czas 💝💓😍😘💖

 2. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję pięknie za tarot miłosny niech się dzieje pani Agusiu żebym w końcu była szczęśliwa ❤️🌹♥️💍

 3. Awatar Anecia
  Anecia

  Dziękuję bardzo p.Agusiu za rozmowę i do usłyszenia 😘💖😍💓💝💞

  1. Awatar AggaSoyala

   Również bardzo dziękuję🍀🍀🍀🍀

 4. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Pani Aguniu… Rok temu podczas naszej rozmowy powiedziała Pani, że będe mieć bardzo duże zużycie wody… Ale żeby się tym nie przejmować bo wszystko się dobrze zadzieje. Po tym czasie okazało się że jest uszkodzony wodomierz, który był założony nowy. Nowy był założony od 3 lat wcześniej. Nic o tym nie wiedziałam, nic nie wskazywało że jest uszkodzony. I nagle okazuje się to co Pani powiedziała….i widziała.. Czyli duże zużycie wody i uszkodzony licznik to prawda… Dziękuje z całego serca za Pani pomoc♥️Ma Pani ogromny Dar 💞🍀

 5. Awatar Anecia
  Anecia

  P.Agusiu od której go odziany planuje pani pobyt na linii

 6. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Piękny miłosny post 💖 🙂 Pani Aggo a może kiedyś „odtworzy” Pani post o Łabędziej Miłości 🦢💚🦢 ? a to Pani😍zobaczyła w swoich cudownych kartach , że jestem w takich właśnie łąbędziowych klimatach … hmmmm na razie na pauzie co prawda … no ale w końcu 🦢 ogarnie się i podpłynie 🥰 Pozdrawiam

Dodaj komentarz