Super Pełnia Księżyca 1.08.2023

Już dzisiaj przed Nami pierwsza w tym roku Super Pełnia Księżyca. W 2023 roku będziemy mieli zaledwie dwie Super Pełnie : pierwsza 1 sierpnia , a druga 31 sierpnia. A więc przed Nami dość zwariowany Czas między Super Pełniami Księżycowymi. Będziemy aż za bardzo naładowani energiami księżycowymi i osoby bardziej wrażliwe mogą to czuć w nadmiarze.

Pełnia Księżyca jest zawsze Magicznym i energetycznym wydarzeniem, które może wpłynąć na Nasze emocje, intuicję i duchowy rozwój. Tym razem to niezwykłe zjawisko wystąpi w znaku Wodnika, przywołując ze sobą Moc transformacji i wyzwolenia.

Super Pełnia Księżyca to czas pełni, rozkwitu i oświecenia. To moment, kiedy Księżyc jest oświetlony w całości, symbolizując pełnię potencjału, jasności i mocy. Energia pełni Księżyca wzmacnia Nasze emocje i uczucia, dlatego warto zwrócić uwagę na to, co w Nas drzemie i jakie intencje chcemy wyrazić podczas tego wyjątkowego czasu.

W tym roku Super Pełnia Księżyca 1 sierpnia odbywa się w znaku Wodnika, co niesie ze sobą ducha niezależności, wolności i innowacji. To doskonały moment, aby uwolnić się od ograniczeń i zastanowić się nad tym, co naprawdę Nas inspiruje i napędza do działania. Może to być czas, kiedy możemy odkryć nowe pasje i dążyć do samorealizacji.

Energia pełni Księżyca w znaku Wodnika zachęca Nas także do spojrzenia na świat w szerszym kontekście. To doskonały moment na zaangażowanie się w działania społeczne, prace charytatywne i wspieranie innych. Warto zjednoczyć siły z innymi i wspólnie działać na rzecz dobra wspólnoty.

Podczas tego wyjątkowego okresu, warto skupić się na praktykach duchowych, takich jak medytacja, modlitwa, czy tworzenie intencyjnych afirmacji. To doskonały czas, aby manifestować swoje marzenia i pragnienia, a także pracować nad zrozumieniem siebie i swoich duchowych potrzeb. Jest to bardzo specjalny czas na uzyskanie odpowiedzi i podpowiedzi od moich Kart Tarota, Anielskich, Przeznaczenia. Karty pokazują jeszcze więcej szczegółów i konkretów.

Super Pełnia Księżyca nazywana jest Niebieską Pełnią. To rzadkie i zapierające dech w piersiach zjawisko, które wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród astronomów jak i entuzjastów astrologii.

Niebieska Super Pełnia Księżyca to określenie używane na określenie sytuacji gdy Księżyc wydaje się być niezwykle jasny i bliski kolorowi niebieskiemu. To zjawisko nie jest związane z fizyczną zmianą barwy Księżyca, ale wynika z określonych warunków atmosferycznych, które powodują rozproszenie światła na niebieskiej tęczy.

Zazwyczaj Pełnia Księżyca występuje co miesiąc, ale Niebieska Pełnia jest rzadkością, występującą przeciętnie co 2-3 lata. Aby mieć szansę na obserwację tego Magicznego zjawiska, potrzebujemy szczególnych warunków atmosferycznych, które wpływają na optykę Naszego nieba.

Niebieska Pełnia Księżyca jest czymś więcej niż tylko pięknym widowiskiem. Wierzenia i przesądy związane z tym zjawiskiem różnią się w różnych kulturach. Niektórzy ludzie wierzą, że to czas intensywnego wzrostu energii duchowej i możliwość zrealizowania najskrytszych marzeń.

To także doskonały moment na praktyki duchowe, medytację i skupienie się na swoich intencjach. Energia Niebieskiej Pełni Księżyca może wspomóc Nas w procesie manifestacji i odkrywania Naszego wewnętrznego potencjału.

Nie zapomnijmy, że obserwowanie Niebieskiej Pełni Księżyca jest również doskonałą okazją do zatrzymania się na chwilę i podziwiania piękna Wszechświata. To wyjątkowy czas, aby docenić cudowne zjawiska, które mają miejsce w Naszym niebiańskim sąsiedztwie.

Wierzę, że obserwowanie Niebieskiej Pełni Księżyca przyniesie Wam mnóstwo radości, inspiracji i wewnętrznej harmonii. Cieszcie się tym wyjątkowym zjawiskiem i niech Wasza dusza rozkwita w blasku tego Magicznego momentu.

Przypominam słowa mojej Babci ,która zawsze mówiła że:” gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia ”

Dla tych co są Nowi tu na Naszym blogu też pragnę przypomnieć iż energia Super Pełni Księżyca działa trzy dni przed i do trzech dni po Pełni. Jednak w sierpniu będzie to działanie jeszcze dłuższe z uwagi właśnie na Super Księżyc i to dwa razy w sierpniu! Na początku miesiąca i na końcu.

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie i Twoich najbliższych ta wyjątkowa Niebieska Super Pełnia Księżyca, oraz jak przetrwasz ten czas między Super Pełniami zapytaj 💚

Na Magicznej lini będę dostępna od godz. 12 do godz. 22 z przerwami na kawę

+48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Z Miłością do Wszechświata i Światłem,

Wasza Agga Soyala

Komentarze

27 odpowiedzi na „Super Pełnia Księżyca 1.08.2023”

 1. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggisiu,

  Cudownie było Panią dzisiaj usłyszeć. Życzę Pani wszystkiego NAJ:):):)

  Serdecznie Pozdrawiam

  Dorota

 2. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu, czy będzie Pani dzisiaj na linii?

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, bede ponownie za chwile 🙂

 3. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu będzie pani jeszcze dzisiaj na linii 👍😊💝💞

 4. Awatar Anecia
  Anecia

  Cieszę się bardzo 😊🌹🌺💓

 5. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Pani Aguniu.💖. Z ogromną wdzięcznością odnośnie dzisiejszej rozmowy… Bardzo potrzebowałam. Jestem spokojna

 6. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Pani Aguniu.🌼♥️. Wszystko dokładnie zadziało się tak, jak Pani widziała i powiedziała… Tzn. Dokonam spłaty kredytu.. Który spłacam od 7 lat. To samo płyneło.. Układało się tak jak ma być… Jestem przekonana, na wszystko przychodzi odpowiednia chwila, nie da się inaczej. Wszystko dzieje się wtedy kiedy ma się zrealizować…. Pani zawsze powtarza i przypomina że tak jest.🍀. I tak też jest…

  1. Awatar AggaSoyala

   bardzo dziękuję☺️ Cieszę się, że z tym kredytem już ok

 7. Awatar Anecia
  Anecia

  P.Agusiu czy dzisiaj będzie pani na magicznej 🙂🌺💞💝

 8. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu,

  Artykul o super niebieskiej pełni był bardzo ciekawy. Dziękujemy! Zawsze od Pani dowiadujemy się interesujących rzeczy!

  O której planuje dzisiaj Pani być na magicznej?

  Serdecznie Pozdrawiam

  Dorota

 9. Awatar Anecia
  Anecia

  To super do uyslyszenia p.Aguniu 💝😊😘🤗💓

 10. Awatar hanna starsza
  hanna starsza

  Bardzo dziękuję za rozmowę. I mam nadzieję, że dobry dom dla kotki szybko się znajdzie 🙂

 11. Awatar Anecia
  Anecia

  P.Agusiu czy będzie pani jeszcze na linii

 12. Awatar Anecia
  Anecia

  Super jest pani 💓😘😊💪

 13. Awatar Weronika
  Weronika

  Do której godzinki można się pani spodziewać do 22 pani będzie dostępny czy krócej ?

  1. Awatar AggaSoyala

   dzisiaj sobota wiec nie bede tak dlugo

 14. Awatar Anecia
  Anecia

  Nie udało mi się dodzwonić czy po przerwie jeszcze pani będzie czy dopiero w poniedziałek 😔😢🧐

 15. Awatar Weronika
  Weronika

  Kurcze myślałam że starczy pieniążków ale najważniejsze pytania zadałam napewno będę do pani dzwonić dziękuję że pani jest napewno do usłyszenia ❤️

 16. Awatar Anecia
  Anecia

  Cieszę się bardzo mam nadzieję że uda mi się dzisiaj dodzwonić 💝🤗😊😘🙂🌺💞🌅💐⭐

 17. Awatar Anecia
  Anecia

  🥰🤩🎁☀️💖⭐💞💓

Dodaj komentarz