Nów Księżyca z Zaćmieniem Słońca

Już 14 października przed Nami bardzo specjalne zjawisko. Przed Nami Nów Księżyca z Zaćmieniem Słońca w Zodiaku Wagi. Drugie Zaćmienie Słońca będzie 28 października. Będziemy pomiędzy tymi bardzo mocnymi energiami. Dla wielu osób jest to moment ogromnych zmian. Czy będą one korzystne zapytaj. Energie zaćmień mogliśmy czuć już dwa tygodnie wcześniej i będziemy je czuć do dwóch tygodni po Zaćmieniu 28 , które o ironio przypada w Pełnię Księżyca!

Jest to czas w którym czekają Nas ogromne zmiany. Możemy czuć się trochę przygnębieni i przygnieceni tym wszystkim. Wiele osób będzie sennych , ale i będą osoby trochę wystraszone tym co się dzieje. Będziemy się dowiadywali o sprawach, które do tej pory były przed Nami ukryte. Mogą to być nieoczekiwane wyznania uczuć, zaproszenia na randki, na jaw mogą wyjść jakieś flirty oraz głęboko skrywane tajemnice dotyczące np powiązań w pracy , układów oraz nieszczerości szefa. W wielu przypadkach uczciwość zostanie odkryta. Sprawiedliwość i prawda będą patronowały wszędzie tam, gdzie do tej pory jej nie było. Wszelkie kłamstwa zostaną odkryte. Jednak bardzo ważne jest to , jak podejdziemy do tego wszystkiego. Bardzo ważne jest to, abyśmy spojrzeli na daną sytuację lub sprawę z obiektywizmem. Abyśmy przed podjęciem jakichkolwiek kroków, oskarżeń bardzo dokładnie wszystko przemyśleli i zastanowili się co zrobić z daną sytuacją. Wszystko to co zaistnieje i zostanie odkryte ma Nam pomóc w zrozumieniu siebie, swoich reakcji oraz sytuacji w której obecnie się znaleźliśmy.

Zaćmienie 14 października jest początkiem zaćmień w Zodiaku Wagi, które będą z Nami w ciągu najbliższych lat. Będziemy teraz na linii Baran Waga. Ostatnie takie połączenie było 9 lat temu a dokładnie w latach 2014 2016. Teraz po raz kolejny będziemy mogli przyjrzeć się podobnym sytuacjom, zdarzeniom i okolicznościom. Warto zadać sobie pytanie co takiego działo się w Twoim Życiu w tamtych latach. U mnie niestety bardzo dużo. W czerwcu 2014 roku zamknęli kultowy już program telewizyjny Kosmica tv. Jednak z drugiej strony jest też dobry aspekt, ponieważ otworzyłam dla Was Magiczną linię , abyśmy nadal mogli być w kontakcie.

Zastanówcie się też co w tamtym czasie działo się w Waszym Życiu uczuciowym, w Waszych związkach. To co działo się wtedy, podobne sytuacje ponownie mogą się pojawić po to, aby wszystko jeszcze raz przemyśleć, ale także wyjaśnić. Jednak teraz mamy szansę dokonać lepszego wyboru niż wtedy, mamy szansę aby dać sobie Radość, aby jeszcze raz i już teraz z większą pewnością przemienić Los.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie sytuacje i osoby do Ciebie powrócą zapytaj

Zaćmienia Słońca są największym i najmocniejszym energetycznie zjawiskiem kosmosu. Właśnie wtedy mamy szansę na ogromne zmiany.

Bardzo ważne jest , aby do Zaćmienia podchodzić na spokojnie mimo wcześniejszego niepokoju, lęku i nerwów. Zadbajcie o siebie, nigdzie się nie spieszcie, bądźcie dla siebie dobrzy. Dużo wypoczywajcie , dobrze że to jest sobota więc możecie iść na spacer, na spotkanie rodzinne czy po prostu poleniuchować w domu. Jest to bardzo dobry czas na wróżby, odprężenie czy spanie.

Zaćmienie Słońca, zwłaszcza w kontekście Nów Księżyca w znaku Wagi, może mieć wpływ na Nas w różne sposoby, zarówno emocjonalne, jak i duchowe. Oto kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o wpływ tego zjawiska:

Zmiana wewnętrznych priorytetów:

Zaćmienie to czas refleksji nad Naszymi priorytetami i celami. To moment, kiedy możemy zastanowić się, co naprawdę jest dla Nas ważne. Może to prowadzić do zmian w Naszych planach i Życiowych priorytetach.

Transformacja i nowe początki:

To doskonała okazja, aby porzucić stare nawyki, negatywne wzorce myślenia i rozpocząć coś nowego i pozytywnego.

Praca nad relacjami:

Waga to Znak Zodiaku skupiony na relacjach. To może być doskonały moment, aby zwrócić uwagę na Nasze relacje z innymi ludźmi. Może to prowadzić do bardziej zrównoważonych i harmonijnych interakcji.

Dążenie do równowagi:

To również czas na zastanowienie się nad Naszą własną równowagą w Życiu. Czy poświęcamy wystarczająco dużo czasu na pracę, relacje, rozwijanie siebie i odpoczynek? To okazja do korygowania ewentualnych braków w równowadze.

Działania twórcze:

Zjawisko zaćmienia Słońca może być źródłem inspiracji do działań twórczych. To doskonały moment, aby wyrazić siebie poprzez sztukę, muzykę, pisanie czy inne formy wyrażania.

Wzmacnianie intuicji:

Zaćmienia często mają wpływ na Naszą intuicję. To może być czas, kiedy Jesteśmy bardziej wrażliwi na swoje wewnętrzne przewodnictwo i intuicję.

Wykorzystaj ten niesamowity czas Zaćmień, który będzie od 14 października (chociaż jak napisałam już dwa tygodnie temu czuliśmy to), do 28 października i dwa tygodnie po, do rozmów ze mną i moimi Kartami. Dowiedz się co przed Tobą, jakie przemiany czekają w Twoim Życiu oraz bliskich Tobie osób. Być może czeka Ciebie przemiana w pracy, w związku lub jeszcze gdzieś indziej. Skorzystaj z możliwości jaką daje Tobie Kosmos 💚

Na Magicznej linii w piątek 13 października będę dostępna od godz.12 do 22 albo i dłużej z małymi przerwami na kawę

+48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Wasza Agga Soyala

Komentarze

35 odpowiedzi na „Nów Księżyca z Zaćmieniem Słońca”

 1. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję za kolejny wpis ma pani rację ostatnio czuje się przemęczona i przygnieciona obowiązkami jak i nieszczera i fałszywościa w pracy mam nadzieję ze z tym nowiem i zaćmieniem słońca na zmiany pozytywne zmiany pani wpisy skłaniają nas do refleksji nad własnym życiem dziękujemy ♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, powinny otworzyc sie nowe mozliwosci i bedzie lepiej.
   Bardzo dziekuje😘 Udanego piatku

 2. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo i wzajemnie do usłyszenia ❤️

 3. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo za tą rozmowę dodała mi pani siły i ducha ♥️♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Ciszę się , to ta Różowa Mgiełka💚🌸

 4. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 🙂 czy będzie Pani na Magicznej w sobotę choć trochę ? jak tak to w jakich godzinach możemy się Pani spodziewać ? Magicznie 😉 pozdrawiam Panią i urocze „bloggerki” 💚

  1. Awatar AggaSoyala

   Zapraszam w poniedzialek 🙂

 5. Awatar Monika z L
  Monika z L

  Dzień dobry Pani Aggo,
  Wiem, że jest weekend, a Pani należy się fizyczny i duchowy odpoczynek, ale mam pytanie czy będzie dzisiaj Pani na linii czy dopiero możemy spodziewać się od poniedziałku.
  Pozdrawiam cieplutko❤️😘🤗

 6. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  Przepraszam bardzo za pytanie: Czy dzisiaj wpadnie Pani na chwilkę na magiczną linię czy usłyszymy się w poniedziałek?

  Serdecznie pozdrawiam

  1. Awatar AggaSoyala

   Zapraszam w poniedzialek 🙂

 7. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  Bardzo dziękuję za odpowiedź i życzę wspanialego weekendu.

  Serdecznie pozdrawiam

 8. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Dzień dobry Pani Agguniu

  Tak właśnie mam jeden tydzień super, radość a teraz niepokój, brak radości…
  Jak zadzwonię do Pani to muszę zapytać a ten czas przeszły i przyszły 🙂
  Pani Agguniu syna szefowa przyjęła tak jak Pani widziała 🙂
  Ślemy buziaki i mooocno ściskamy ♥

  1. Awatar AggaSoyala

   i dobrze😁 Buziaki dla WAs i dla Rodziców💚

   1. Awatar EDUSIA
    EDUSIA

    Bardzo dziękujemy Pani Agguniu 🙂 ♥

 9. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍😍 czy Pani będzie dzisiaj na Magicznej ?

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, bede ponownie od godz 17.30

   1. Awatar Lady Crystal
    Lady Crystal

    suuuuuuuuuuuper 🥰

 10. Awatar Weronika
  Weronika

  Będzie pani jeszcze czy dopiero jutro ?;*

 11. Awatar Weronika
  Weronika

  Koniec pieniążków dziękuję że pani jest i przez tyle lat mi pomaga dziękuję za odpowiedzi podpowiedzi do usłyszenia ❤️♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Cieszę się, że to co robię i kocham pomaga🥰 Do usłyszenia

 12. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo czy będzie Pani dzisiaj wieczorem na Magicznej ? 😍

 13. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo – dziękuję za rozmowę 😍 jest Pani NIESAMOWITA ! Szacun i podziw dla Pani talentu i tej pracy głosem – codziennie przez tyle godzin ! Jak pani tego dokonuje ??? to pytanie retoryczne ;)💚

  1. Awatar AggaSoyala

   Haha bardzo dziękuję🥰 Cieszę się że Pani tu pisze🥰
   Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny . Blog wtedy jest energiczny i tętniący dobrymi Energiami💚 Kocham Was!

 14. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  O której można się Pani ponownie spodziewać na linii?

  Serdecznie pozdrawiam

 15. Awatar Pola
  Pola

  Witam Serdecznie! Jestem Pod olbrzymim wrażeniem Naszej Kochanej Wróżki Aggi! DZWONILAM DO PANI AGGI OD 9 MIES, PYTAJAC CZY OSOBA O KTÓREJ MYŚLĘ ODEZWIE SIĘ.? . PANI AGGA ZA KAŻDYM RAZEM ODPOWIADAŁA STANOwczo, że TAK!! I Stało się.. ODEZWAŁA SIĘ OSOBA PO 9 MIES.!Tak jak wróżka mówiła.. Gdy spadną liście… I Proszę! JEST październik.. OD kilku lat Jestem Pod Ogromnym wrażeniem Skromności i Mądrości Tej Pani! Jest Wiele Wróżek na Portalach.. Ale Jedna Jest Królowa! TA najprawdziwsza!

 16. Awatar Weronika
  Weronika

  Urwało na podziękowaniach ale z całego serca pani dziękuję .Dołączam się z podziękowaniami pani Poli ja też pytałam panią Agusie o wiele rzeczy a ona z jasnością przedstawiała mi szczegóły nawet rozmów ze ta osoba powie to i to i od wielu lat pani Agga wzbudza we mnie szacunek podziw i uznanie widzi i przestrzega gdzie inna tarocistka czy wróżka powie ci co chcesz usłyszeć a pani Agusia mówi wszystko co widzi wiadomo że są podpowiedzi i tylko od nas zależy jaka droga pójdziemy ale z jej osoby płynie sama dobroć i szczerość gorąco polecam z całego serca ♥️

 17. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Z ogromną wdzięcznością i miłością w sercu dla Pani Aguni…. Zawsze, za wszelkie trafne podpowiedzi, rozwiązania wszelakich spraw. Podziwiam i jestem od wielu lat pod ogromnym wrażeniem pokory którą ma Pani w Sobie, wiedzy, mądrości i umiejętności słuchania, nie oceniania innych. Jak najbardziej…. Królowa jest tylko jedna, nie może być inaczej. Jest Darem od Wszechświata….

 18. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu pilna sprawa mam nadzieję że się dodzwonie…

 19. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo za rozmowę cieszę się bardzo że się do pani dodzwoniłam ♥️❤️

Dodaj komentarz