Jak sprawić, aby to co chcesz realizowało się w Twoim Życiu?

I tak gdy zbliżamy się do tego bardzo wyjątkowego 20 stycznia 2024 roku , gdzie Pluton przechodzi do Wodnika, a co za tym idzie wszystko przyspieszy. Postanowiłam napisać Wam jak sprawić, aby w Waszym Życiu realizowało się to co chcecie. Właśnie to przejście Plutona i przyspieszenie ma ogromny wpływ na „dzianie się”. Więc warto wykorzystać tą ogromną Moc.

Jak sprawić, aby to co chcesz realizowało się w Twoim Życiu? Pewnie nie raz zadawałeś sobie to pytanie. Po wielu przemyśleniach stwierdziłeś, że chcesz aby wszytko było inaczej. Stwierdziłeś, że masz już dość obecnej pracy, kredytów i ciągłego braku gotówki. Rozmyślałeś o tym wielokrotnie , aby coś zmienić. Możliwe, że nawet zacząłeś coś w tym kierunku robić, ale po pewnym Czasie zrezygnowałeś ze swoich działań , bo nie przenosiły oczekiwanych rezultatów.

Otóż, aby zaczęły dokonywać się pozytywne i zauważalne zmiany nie wystarczy tylko tego chcieć ani nie wystarczy działać tylko przez chwilę. Musisz mieć w głowie pewien plan i sukcesywnie go realizować. Nawet jeśli wydaje Ci się niemożliwe, że będziesz miał więcej pieniędzy, działaj! Nie musisz od razu rzucać swojej dotychczasowej pracy. Wystarczy, że zaczniesz przeglądać oferty pracy, pytać znajomych. Jednakże cały Czas musisz mieć w myślach to, co chcesz osiągnąć np.wyobrażaj sobie stanowisko na jakim będziesz w przyszłości pracował a jednocześnie czuj się tak, jakbyś już na takim stanowisku pracował obecnie. Ubieraj się tak , jakbyś już tą pracę miał. Zachowuj się tak, jakbyś już wykonywał to, co chcesz wykonywać.

Bardzo ważne jest to ile pieniędzy chcesz zarabiać. Nie możesz odpowiedzieć , że dużo , ponieważ dużo jest pojęciem względnym. Dla jednego kwota 4 tys zł miesięcznie będzie dużym wynagrodzeniem , a dla innego nie.

Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy chcesz osiągnąć a tym samym ile oczekujesz ich od Wszechświata. Nie bój się oczekiwać ogromnych sum. Nie bądź skromny bo skromność nie uruchomi Wszechświata. Możesz śmiało poprosić i poczuć kwotę pieniędzy , którą chcesz, chociaż na dzień dzisiejszy wydaje Ci się nie osiągalna. Musisz być szczery i otwarty przed samym sobą i przed Wszechświatem.

Starzy moi widzowie, rozmówcy oraz czytelnicy bloga, zapewne pamiętają bardzo skuteczne zdanie, które często przytaczałam w moich programach telewizyjnych, a mianowicie: ” Ja …. (tu wpisujemy lub wymawiamy swoje imię)mam tyle pieniędzy ile potrzebuję i jeszcze odkładam.” Zauważcie, że nie jest tu podana żadna kwota pieniędzy. Wszechświat nie lubi i przede wszystkim nie zna ograniczeń. Oczywiście możesz na początek mieć myśli typu „zarabiam 10 tys zł miesięcznie” aczkolwiek bardzo szybko przekonasz się, że potrzebujesz znacznie więcej , niż Ci się wydaje na chwilę obecną.

Na początek Twoich zmian jasne i konkretne przedstawienie danej sumy pieniędzy sprawdzi się, ponieważ jeszcze nie masz w sobie wyćwiczonego tego specyficznego myślenia. Określenie kwoty pomoże Tobie zebrać myśli i bardziej się skoncentrować na wybranym przez Ciebie celu.

Samo szukanie nowej pracy czy nowego zajęcia, czucie się jakby to już było oraz wyobrażanie sobie danej kwoty pieniędzy niestety też nie wystarczy. Musisz zacząć inaczej patrzeć na przedmioty, które widzisz w sklepach czy katalogach. Należy uzmysłowić sobie, że możesz mieć każdą rzecz jaką widzisz. to co jest na sprzedaż jest dla Ciebie, a to co nie jest na sprzedaż , również jest dla Ciebie, ale może przyjść w trochę innej formie.

Wszystko co jest na sprzedaż możesz mieć: piękny samochód, dom z basenem, restauracje, biżuterię itp. To wszystko jest po to , abyś mógł to mieć. To wszystko pochodzi od Wszechświata i możesz to mieć. To wszystko pochodzi ze Skarbnicy Nieskończonego.

Wystarczy, że spojrzysz na te przedmioty jako coś co możesz kupić, a otworzysz tym bramy Obfitości i Bogactwa. Widząc piękne auto na wystawie sklepowej nie myśl: „hmm piękne auto, ale dla mnie jest za drogie, nie stać mnie na nie” . Zamiast tego pomyśl: „hmm piękne auto i jest na sprzedaż. Mogę je kupić. Stać mnie na to „. Wiem, że na początku takie myślenie może wydawać się wariactwem bo ledwo starcza Tobie na bieżące opłaty, aczkolwiek przez takie myślenie przyciągasz do siebie nowe możliwości, okoliczności i ludzi, którzy w jakiś sposób zbliżą Cię do zarabiania ogromnych pieniędzy.

Wszystko jest w Tobie. W Twoich myślach. Nawet jeśli dzisiaj Jesteś ubogi, ta sytuacja nie musi trwać. Już od tej chwili zacznij żądać więcej i sięgać po więcej i nie bój się ograniczeń, bo tak naprawdę ich nie ma. Sam je wymyślasz i przyciągasz przez ciągłe narzekanie i niezadowolenie. Sam gasisz ten płomień Mocy, który masz w sobie. Sam prosisz o biedę, chociaż wcale jej nie chcesz. Zmień to natychmiast! Zacznij myśleć i czuć inaczej! Zacznij wymagać od siebie i od Wszechświata czegoś więcej niż do tej pory. Znajdź nowe zainteresowania lub daj się pochłonąć starym. Bądź energiczny i kreatywny. Niech Twoja otwartość zadziwia innych i siebie samego. Ciesz się drobnymi sukcesami aby zrobić miejsce na większe. Pamiętaj o swoich marzeniach, bo to one podtrzymują pozytywną energię oraz pomagają dotrzeć Tobie do spełnienia. Masz tą Moc w sobie i czerp z niej ile tylko chcesz 💚

Jeśli chcesz wiedzieć jak rozpocząć ten proces bogactwa lub chcesz wiedzieć czy może już coś się zaczęło dziać zapytaj. Moje karty podpowiedzą co należy zrobić. Nie zwlekaj! Wykorzystaj ten niesamowity Czas przyspieszenia , którego energie czujemy już teraz. 20 stycznia już za sekundę. Działaj i przyciągnij do siebie Bogactwo !

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło  

Wasza Agga Soyala

Komentarze

60 odpowiedzi na „Jak sprawić, aby to co chcesz realizowało się w Twoim Życiu?”

 1. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu,

  Piękny wpis.Czyta się z wielkim zainteresowaniem! Dziękuję:):):)

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Doroto bardzo mi miło 🥰

 2. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  To jest jak iskra..taki impuls ..taki stan ..w nas samych ..faktycznie się realizuje ..bądź na naszej drodze w życiu pojawiają się osoby ,które zmieniają ..bądź pomagają nam osiągnąć dany cel który jest dla Nas samych najlepszym rozwiązaniem.Tak więc realizujmy i manifestujmy to czego pragniemy …wewnątrz siebie a będzie na zewnątrz płynęło… Pamiętam jak przez lata mieszkałam w wynajętym mieszkaniu,pewnego dnia przechodziłam obok osiedla którego nie znałam zupełnie i poczułam właśnie ten impuls..taką wewnętrzną pewność ..i powiedziałam wtedy do kuzynki..zobacz jakie piękne osiedle i te bloki takie zadbane ..powiedziałam zobacz ..będe tutaj mieszkać ..to będzie ten blok i to piętro..i tak też się zadziało…mieszkam w tym miejscu…

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Agnieszko J , tak to jest właśnie TO😁

 3. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Pani Aguniu.❤️..pamiętam to zdanie…Mam tyle pieniędzy ile potrzebuje i jeszcze odkładam..Dla mnie …to jest jak afirmacja..magia..moc sama w sobie ..moc w działaniu.. w połączeniu z wizualizacją i poczuciem tego że już się to ma i zrealizowało … działa zawsze dla dobra naszego… Tak więc bądźmy kreatywni ,otwarci..spełniajmy marzenia..bądźmy wdzięczni za wszystko ..dziękujmy …💫

  1. Awatar AggaSoyala

   Magia niechaj się dzieje🔮
   Dziękuję

 4. Awatar Malgosia
  Malgosia

  Bardzo dziękuję za piękny artykuł.

  1. Awatar AggaSoyala

   Miło mi, że się podoba i przyda🍀🍀🍀🍀

 5. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu
  bardzo ładny wpis, nic dodać nic ująć 😇👍
  niech się dzieje🍀🍀🍀🍀

  1. Awatar AggaSoyala

   O tak niechaj się dzieje🥰

 6. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu,

  Będzie Pani dzisiaj na linii czy usłyszymy się w następnym tygodniu?

  Serdecznie pozdrawiam

 7. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Dzień dobry Pani Agguniu ❤️
  Jakie piękne zdjęcie i uśmiech!
  Piękny wpis jak zawsze ☺️.
  Miło tak spojrzeć na Panią i czuć, że Pani jest i widzi nas ☺️
  Już nie mogę się doczekać rozmowy z Panią, po której zawsze czuję się tak spokojnie i szczęśliwie 🙂🌞.
  Pozdrawiam serdecznie ❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Fajne spostrzeżenie😅 Tak jest w istocie, widzę Was💚 Zapraszam i dziękuję

 8. Awatar Anecia
  Anecia

  Dziękuję bardzo p. Agusiu za cudowna rozmowę 💓💞😘💖💝😊.
  Będziemy działać w imieniu szczescia i miłości , bardzo się cieszę że nam panią i dziękuję że tyle otrzymuje od pani ciepła , zrozumienia i pomocy 💐🥰🌹🌟

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, działamy i niechaj Magia działa💚 Bardzo mi miło , dziękuję🥰

 9. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Czy jeszcze Pani będzie na magicznej Linii?

 10. Awatar Weronika
  Weronika

  Kolejny wpis rozświetlający nasze życiowe drogi i myślenie ” mam tyle pieniędzy że stać mnie na zachcianki ” w imieniu swoim chce pani podziękować za to że pani jest za życiowe mądrości rady i pomoc w życiu aby w końcu była szczęśliwa dzięki spojrzeniu w przyszłość mogę podjąć decyzję która przyniesie mi radość i szczęście a nie smutki i załamki .Dzięki pani mogę mieć wpływ na mój los i za to pani serdecznie dziękuję ❤️♥️🥰🤗

  1. Awatar AggaSoyala

   Miło mi i bardzo się cieszę. Trochę pięknym rymem Pani napisała😆😘

 11. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu, niestety już doładowanie się skończyło, ale bardzo Dziękuję za rozmowę 😊😊

  1. Awatar AggaSoyala

   Dziękuję również i do usłyszenia🍀🍀🍀🍀

 12. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍,
  urocze zdjęcie ! Nasza Wróżka z CZARownym uśmiechem 🤩
  wir serduszek 💚💙💜💖 dla Pani.Wspaniałego weekendu i odpoczynku przede wszystkim

  1. Awatar AggaSoyala

   Dziękuję😊 Haha rzucam czym umiem hahah nawet uśmiechem😅😘

 13. Awatar gosia
  gosia

  Witam pozdrawiam wczoraj byłam na spotkaniu z Panem Markiem jestem w szoku wszystko opiszę w emailu tylko proszę dać mi czas.
  Nie mogę tutaj opisać tego co chcę – szkoda- ale Pani to wie o czym piszę.
  Napiszę tylko jedno że Pani i Natalka chcecie abym spała spokojnie ale ja wam odpowiem tak się nie da.

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Gosiu może Pani tu opisać, ale nie wiem czy Pani chce i czy to będzie dobre z wiadomych przyczyn na przyszłość..
   Jeśli czuje Pani taką potrzebę to można pisać. Tu są tylko osoby, które są Dobre i Kochane. Niosą Światło 💚
   Jestem z Pani dumna i przytulam Panią💚

 14. Awatar gosia
  gosia

  Witam Dziś są Pani imieniny życzę wszystkiego Naj Naj i tak nie umiem składać życzeń tak jakbym chciała zawsze miałam z tym problem a więc jeszcze raz wszystkiego Naj……..
  Pozdrawiam Małgosia

  1. Awatar AggaSoyala

   Przepiękne🌸 🥰 dziękuję

 15. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu

  wszystkiego najlepszego w dniu imienin. Dużo słonka, radości, miłości i spełnienia wszystkich marzeń 😘😘😘😘
  niech się dzieje😇🥰🍀🍀🍀🍀

  1. Awatar AggaSoyala

   🥰🎉 dziękuję serdecznie

 16. Awatar Anecia
  Anecia

  W tym uroczystym dniu imienin
  szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu
  🥰💐💓🌺💝🌹

  1. Awatar AggaSoyala

   Dziękuję z całego Serca🥰

 17. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍
  o której dzisiaj możemy się Pani spodziewać na Magicznej ?

 18. Awatar Weronika
  Weronika

  Koniec pieniążków ale i tak dziękuję chociaż za chwilkę rozmowy ♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   o tak, każda chwila może wiele zmienić

 19. Awatar Malgosia
  Malgosia

  Bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę 😀

  1. Awatar AggaSoyala

   Ja również bardzo dziękuję. Niechaj Magia się dzieje💪🏻

 20. Awatar gosia
  gosia

  Dziękuje za rozmowę limit minut się wyczerpał i przerwało wiem jest późno ale nie śpię gdyż noc jest piękna choć taka czarna ale wielkimi krokami zbliża się pełnia Wilczego Księżyca a ona jest dla mnie ta jedyna wyjątkowa w swoim rodzaju gdyż pasuje do mnie -haha – Wilki prowadzą nocny tryb życia i w tym momencie wyją głośniej niż zwykle wołają o pomoc jakkolwiek można by to rozumieć. Dla mnie każda pełnia jest wyjątkowa ale ta pierwsza jest wyjątkowo specjalna najmocniej odczuwam jej obecność- pies a wilk -mają dużo wspólnego, pozdrawiam ( w horoskopie chińskim jestem psem)

  1. Awatar AggaSoyala

   O tak Pani Gosiu . Księżycowa Dziewczyno😘 Przytulam💚

 21. Awatar Justyna
  Justyna

  Pani Aggo 100% trafność w określeniu przebiegu spotkania, było dokladnie tak jak Pani powiedziała. Nawet widziała Pani że będzie przy mnie jadł to co przyniosłam, jedzenie ocenione na 5+. Próbuję się dodzwonić żeby opowiedzieć szczegóły.

 22. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Kurczę skończyło mi się doładowanie. Przy najbliższej okazji będę chciała jeszcze dokończyć z Panią ten temat pracy

 23. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Dobry wieczór Pani Agguniu 🙂

  Tak jak karty widziały do 3 dni było spotkanie takie jak Pani opisała dokładnie, że miłe ale też coś się wkurzę i ten temat o ustach 😉.
  Gdy to się działo ja zaraz myślałam o Pani! ☺️
  Jutro opowiem dzwoniąc do Pani i poradzę się kart 🙂.
  Do usłyszenia Pani Aguniu ❤️❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Dziękuję za myślenie o mnie na spotkaniu😁 ale polecam skoncentrować się na … Haha
   Błyskawiczna kolejna sprawdzalność moich kart 🔮
   do usłyszenia💚

 24. Awatar Anecia
  Anecia

  Przepraszam że przerwało ale limit już się skończył dziękuję bardzo za dzisiejszą rozmowę 😘😊💖💞🥰

 25. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu o której będzie pani na linii ?;* bardzo panią wyczekuje

 26. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo za rozmowę miło mi usłyszeć dobre wieści dziękuję jeszcze raz napewno do usłyszenia ❤️♥️ koniec pieniążków 🙁

  1. Awatar AggaSoyala

   Dobrze, że Pani zadzwoniła bo po co się stresować na zapas😘

 27. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu nie zdążyłam się dodzwonić, napisałam emaila odnośnie dzisiejszej akcji 😉

  1. Awatar AggaSoyala

   Musiałam pędzić do Rytuałów 🔮

 28. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Dzień dobry Pani Aggo 😍
  o której możemy się spodziewać Naszej Kochanej Wróżki na Magicznej Linii ? pięknego dnia w lekkości i … Mocy 🤗

 29. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu czy jeszcze pani jeszcze będzie na magicznej

 30. Awatar Anecia
  Anecia

  Super 🤗 💓😘 i do usłyszenia

Dodaj komentarz