Wiosna czas zmiany

Poniżej przedstawiam Wam mój stary wywiad z 9 kwietnia 2012 roku, aczkolwiek ciągle aktualny 😉 Wywiad dla gazety Szczecin Nasze Miasto pod redakcją MM

Rozmowa z Aggą Soyalą, wróżką i tarocistką znaną z anteny telewizji Kosmica.pl

-Wierzy się, że przesilenie wiosenne to czas, gdy siły i energia natury wpływa na nas w szczególny sposób. Czy Pani doświadczenie to potwierdza?

-Oczywiście. Wiosną rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Słońce wchodzi w znak Barana. Jest to dobry czas dla nauki , wszelkiego typu relacji i podejmowania różnych planów i decyzji.

-Czy warto to jakoś uczcić?

– Wiosną siły natury, żywioł ziemi, ognia, wody i powietrza, a także energie, które nas w tym czasie otaczają, są dla nas bardzo korzystne. Z doświadczenia wiem, że warto w tym czasie robić plany związane z przyszłością, a należy kategorycznie zapomnieć o tym, co było. Jest to czas odnowy – czas początków, z którego należy skorzystać. Jest to czas pożegnania długich, smutnych dni i jeszcze dłuższych nocy. Na wiosnę każdy – czy tego chce czy nie – odczuwa przypływ pozytywnej energii i czuje pewnego rodzaju wewnętrzną radość, a także jakiś wewnętrzny impuls, który daje nam nadzieję na lepsze miesiące. Dlatego też właśnie w tym czasie wszyscy robią porządki w domach, kupują nowe wiosenne ubrania i odświeżają pokoje. Od lat obserwuję też, że właśnie w czasie wiosennym bardzo wielu klientów postanawia zakończyć stare, trudne lub już wypalone związki i otworzyć się na nową relację. W większości sytuacji i patrząc z perspektywy czasu, nowe relacje są dla tych osób zadowalające. Nie trzeba zajmować się magią aby poczuć pozytywny wpływ energii wiosennych.

– Czyli jeśli ktoś jest samotny, to czy jego szanse rosną? Powszechne jest przecież przekonanie, że wiosna – czas, gdy wszystko budzi się do życia, to dobry moment dla miłości.

– Tak, wiosna jest początkiem, jest magią początków, magią nadziei, miłości. Na wiosnę czujemy, że musimy się otrząsnąć i dokonać czegoś twórczego. Mamy
szczególną motywację do działania i jesteśmy pełni nowej energii, nadziei i pomysłów. Czy szanse samotnej osoby rosną? Tak naprawdę tylko od nas samych zależy, która pora roku jest dla nas lepsza, a która gorsza. Jestem zdania, że w czasie wiosennym możemy postarać się o to, aby miłość szybciej do nas przyszła. Jednakże wcale nie liczy się pora roku. Ważne jest, abyśmy najpierw pokochali siebie, czuli się dobrze sami ze sobą, zaakceptowali swoje wady. Jeśli będziemy kochać siebie to i inni nas pokochają. Bo jak ma nas ktoś pokochać, obdarzyć miłością, jeśli my sami siebie nie szanujemy i nie kochamy?

Agga Soyala specjalizuje się w białej magii i kartach Tarota.

– Co możemy zrobić, żeby zadziałać na miłość jak magnes?

– Wiosna jest dobrym czasem na wykonywanie wszelkiego typu wróżb i rytuałów pomagających nam w miłości, ale musimy spełniać warunek, o którym mówiłam wcześniej. Marzenia się spełniają, gdy im ludzie pomagają. Wiosną należy wykonywać wszelkiego rodzaju magię dotyczącą początków, czy to w relacjach, czy w sprawach finansowych, należy dać sobie szansę na nowe możliwości.

– Czy są takie momenty w roku, gdy karty Tarota „mówią” więcej bądź „chętniej”?

– Tak naprawdę pora roku nie robi większej różnicy, aczkolwiek obowiązkiem jest wróżenie sobie w andrzejki czy też w styczniu. Moje karty zawsze tak samo dużo przekazują. Wszystko zależy od osoby, która przychodzi do mnie po poradę. Jeśli ktoś jest otwarty i szczery, gdy pyta o poradę to i karty są jakby bardziej przychylne i otwarte.

– O co osoby, które zgłaszają się do Pani po pomoc, pytają najczęściej? O miłość? Zdrowie? Pieniądze?

– Większość osób pyta o miłość, o relacje partnerskie, a także jak potoczą się dane relacje. Są to osoby przeważnie bardzo skrzywdzone przez kolejnych partnerów, czy partnerki, ale mające nadzieję na lepsze jutro. Oczywiście przychodzą też osoby pytające o finanse i zdrowie. 

– Tarot i wróżby to nie jedyne dziedziny, którymi się Pani zajmuje. Można u Pani zamówić też wyjątkową biżuterię. Jaka jest jej moc?

– Na razie wykonuję bransoletki różnego typu, na przykład ochronne, które chronią przed klątwami, zazdrością, złym okiem i urokami. Można też zamówić bransoletki partnerskie – jedna dla nas a druga dla partnera – mają na celu wzmocnienie miłości, podtrzymywanie ognia w związku i dbanie o nierozerwalność relacji. Każda bransoletka jest wykonywana przeze mnie własnoręcznie. Jest to cały proces magii – jest dla konkretnej osoby, dlatego też przed przystąpieniem do jej wykonania proszę o imię i pełną datę urodzenia. W każdej bransoletce jest przekaz dla danego człowieka, indywidualna ochrona lub wzmocnienie. Wszystko zależy od potrzeby zainteresowanego. Wplatam też znaki runiczne o sile, których nie można zapominać. 

– Kiedy odkryła Pani w sobie te niezwykłe moce?

– Pochodzę z bardzo religijnej rodziny, jednakże moja babcia zajmowała się energiami, czytała „Życie po życiu”, zbierała zioła. Pierwsze karty stawiałam, będąc zaledwie trzynastoletnią dziewczynką. Pierwszą talię Tarota nabyłam za pieniądze uzbierane na urodziny. Przez kilkanaście miesięcy chodziłam do księgarni i oglądałam Tarota. Czułam, że te karty jakby na mnie czekają, jakby mnie wołały i w końcu je kupiłam. Można powiedzieć, że wyrosłam razem z Tarotem .

– Czy zdarza się Pani samej sobie wróżyć?

– Ależ tak… pewnie, że wróżę sobie… może wróżę to nieodpowiednie słowo. Ja po prostu pytam mojego Tarota o poradę, o podpowiedź, która zawsze jest konkretna, aczkolwiek bywają chwile gdy Tarot droczy się ze mną.

– Jest Pani osobą znaną w całej Polsce. Czy oprócz przejawów sympatii zdarza się Pani spotykać z reakcjami pełnymi niedowierzania w to co Pani robi?

– Cały czas ktoś niedowierza w to co robię. Wystarczy obejrzeć któryś z moich programów i posłuchać uważnie reakcji ludzi na to co mówię. Oczywiście, to
niedowierzanie jest w pozytywnym sensie. Na szczęście nie zdarzyło mi się nic takiego, co mogłoby mnie w jakiś sposób obrazić lub coś nieprzyjemnego. Raczej jestem odbierana pozytywnie i ludzie mi ufają.

ROZMAWIAŁA JOANNA BOROŃ

Dzisiaj sobota , mam wolne. Jednak piszcie komentarze bo już za Wami tęsknie. Zapraszam również do obserwowania mojego instagrama i Tik Toka.

Natomiast do rozmów na Magicznej linii zapraszam już od poniedziałku 4 marca

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala 💚

Komentarze

16 odpowiedzi na „Wiosna czas zmiany”

 1. Awatar gosia
  gosia

  Witam pamiętam ten wywiad bo go wiele razy czytalam zawsze na czasie pozdrawiam Malgosia

 2. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękujemy za przypomnienie i czekamy na panią z utęsknieniem ja też nie mogę się doczekać rozmowy a będzie o czym rozmawiać do usłyszenia ❤️

 3. Awatar monia
  monia

  Pani Aggo jest tak jak pani wie od nas🥰pani ma w sobie tą pozytywną siebie samą ,na samym zdjęciu można odczuć pani dobrą energię,która bije od pani a co dopiero na żywo🥰🥰tak jak i rozmawiając z panią czuje się tą pozytywną energię od pani i czuję się że pani bez niczego odrazu można ufać😍😍😍 dziękuję że pani jest i ze mam panią🌹🌹🌹🌹🌹🌹pani inaczej się nie da odbierać niż tylko pozytywnie ufając pani🌹🌹🌹

 4. Awatar Weronika
  Weronika

  Wiosna zmiany pozytywne mam nadzieję że i u mnie zmiana pracy z miłością hmmm będzie ciężki wybór jak porozmawiamy ;))) wszystko się okaże ;))) do usłyszenia ❤️♥️ mam nadzieję że w czwartek lub piątek się napewno usłyszymy ;)))

  1. Awatar AggaSoyala

   Zmiany niekiedy sa dobre i nawet wskazane

 5. Awatar Anecia
  Anecia

  Bardzo pouczający wywiad do usłyszenia p. Agusiu 😘💖💓🥰

 6. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  ale ten blog „wciąga”! i zmieniły się nam awatarki … tak tu fajnie i miło 💚 Pani Aggo 😍 do usłyszenia i do napisania i jak „zwykle niezwykle” pozdrawiam Kochaną Wróżkę 💖

 7. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggo,

  Wywiad ma juz 12 lat, a jest jak najbardziej aktualny i bardzo przyjemnie się go czyta.

  Wspanialego weekendu Pani Aggusiu, proszę nabrać sił i odpoczywać, bo każdy zapewne myśli o rozmowie z Panią od poniedziałku!:)

 8. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  🍀 Dzień dobry Pani Agguniu 🍀
  Bloga czytam od lat prawie 16tu!
  Uwielbiam Pani wpisy!
  Kolejna trafność dzień po naszej rozmowie tak się stało jak Pani mówiła i to tak dokładnie ze szczegółami!!! I znów uśmiech miałam na twarzy i radość ☺️.
  Wspaniale uczucie gdy tak się sprawdza!
  Ściskam mocno Pani Aguniu ❤️

 9. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  piękny wywiad choć stary to jednak wciąż aktualny🙂
  Pani Aggusiu nie mogę się doczekać rozmowy z panią, bo choć za oknem piękna pogoda, to u mnie jeszcze zima…😬

 10. Awatar Elka
  Elka

  To prawda, że karty się z nami czasem droczą. Jak pytamy kilka razy o to samo to zaczynamy mieć sprzeczne odpowiedzi;) sama czasem coś sprawdzam i potem zła jestem na siebie bo wiem, że przesadzilam. 😉
  Natomiast Pani Agga za każdym razem powtarza to samo i to odróżnia profesjonalistów od tych co sobie sami „coś gdzieś” haha. Pani Aggo Pani jest niesamowita bo za każdym razem na to samo pytanie jest taka sama odpowiedź nawet jak pytam 10 raz i wiem, że przesadzam, ale tak mam, że muszę wszystko sprawdzić na wskroś;)

 11. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Bardzo wartościowy wywiad ..który zawsze będzie aktualny ..dla mnie jest to rodzaj przekazu.Wszystko nowe, piękne ,bez ograniczeń ..niechaj płynie i spełnia się właściwie ..Pani Aguniu…wypatruje z utęsknieniem…na Panią..🍀💞

Dodaj komentarz