Co powiedziałaby Miłość

Rozum trudno jest znaleźć w szumie codzienności, wśród zgiełku ulic czy w wypadkach losowych. Lecz Miłość, ona ma swój własny język. Nie jest to mowa słów, ale język serca, który tylko Ci, którzy naprawdę chcą słuchać, mogą zrozumieć.Miłość wierzy w Ciebie, gdy nawet sam już przestajesz w siebie wierzyć. Jest to to ciche głoszenie, które mówi: „Jesteś wystarczająco dobry”, nawet gdy świat wydaje się być przeciwny.

Miłość nie jest jedynie słowami „Kocham Cię”. To czyny, które wznoszą się ponad zwykłe gesty. To uśmiech w najtrudniejszych chwilach, dotyk, który leczy rany duszy, i obecność, która sprawia, że czujesz się kompletny. Gdy świat szaleje w chaosie, Miłość jest spokojem. Jest tam, trzymając Cię za rękę, kiedy chodzisz po ciemnościach, prowadząc Cię ku światłu.

Miłość nigdy nie mówi „Daj się zmienić”. Ona raczej szepcze: „Pokaż mi swoje prawdziwe ja”, bo to właśnie w Twojej autentyczności tkwi jej siła.Dla tych, którzy potrafią słuchać, Miłość zawsze ma coś do powiedzenia. A jeśli naprawdę zatrzymasz się, aby słuchać, może to zmienić całe Twoje Życie.

Miłość to nie tylko romantyczne uczucie, które buzuje w sercu młodych kochanków. To siła, która może uzdrowić nawet najgłębsze rany emocjonalne. Kiedy ludzie tracą nadzieję, Miłość jest tam, aby im przypomnieć, że nigdy nie jest za późno na nowy początek. Czasem Miłość wymaga od Nas odwagi. Wymaga od Nas otwarcia się na drugiego człowieka, pomimo przeszłych bólów i zawodów. Ale gdy to zrobimy, odkrywamy, że Miłość może być lekarstwem na Nasze największe cierpienia.

Miłość jest też obecna w codziennych gestach i drobnych czynach. To uśmiech w autobusie dla obcego, który może mieć zły dzień. To podanie dłoni komuś, kto się potknął na ulicy. To również wybaczanie, kiedy ktoś popełni błąd, bo wiesz, że każdy zasługuje na drugą szansę.

Czasami Miłość jest skomplikowana. Może prowadzić Nas przez labirynty Naszych serc, przynosząc radość, ale również boleść. Ale nawet w najtrudniejszych chwilach, Miłość jest tam, prowadząc Nas do przeznaczonego dla Nas miejsca.

Tak więc, gdyby Miłość mogła mówić, jej słowa byłyby jak melodia, która płynie przez Nasze Życie, sprawiając, że każdy dzień jest bardziej znaczący. I w końcu, zrozumiemy, że w miłości tkwi siła, która naprawdę może zmienić świat.

Miłość mówi Nam także o współzależności i współistnieniu. Jest to nie tylko kwestia związku między dwiema osobami, ale także relacji między rodziną, przyjaciółmi i społecznościami. To w Miłości znajdujemy siłę, by wzajemnie się wspierać, budować i rozwijać. Kiedy zrozumiemy, że Miłość jest fundamentalną siłą, która napędza ludzkie Życie, zaczynamy postrzegać świat inaczej. Widzimy ją w pięknie natury, w sztuce, muzyce i wszystkich formach wyrazu ludzkiego geniuszu. To Miłość napędza Nas do tworzenia, do wyrażania siebie i do dzielenia się tym, co mamy najlepszego.

Jednak Miłość to nie tylko radość i uśmiech. Jest także towarzyszką Naszych najtrudniejszych doświadczeń. To ona pomaga nam przetrwać straty, trudności i przeciwności losu. To wtedy Miłość staje się najbardziej widoczna, gdy pomaga Nam przezwyciężyć Nasze największe wyzwania.

W każdym z Nas jest iskra Miłości, czekająca na swój moment, aby rozpalić płomień i oświetlić ciemności. To my sami decydujemy, jak wykorzystać tę siłę w Naszym Życiu – czy pozwolimy jej rozkwitnąć i przemienić Nasze środowisko, czy też zatrzymamy ją dla siebie. Dlatego Miłość jest nie tylko słowem, ale czynem. To coś, co możemy czuć w każdym biciu serca, w każdym oddechu, w każdym dotyku. To coś, co pozwala Nam czuć się żywymi i łączyć się z innymi istotami ludzkimi na głębszym poziomie.

Tak, gdyby Miłość mogła mówić, powiedziałaby Nam, abyśmy otworzyli Nasze serca na siebie nawzajem, abyśmy żyli z miłością i dla miłości. Bo to właśnie w Miłości tkwi sens Naszego istnienia.

Miłość to również nauka. Nauka wybaczania, współczucia i empatii. To zdolność do zrozumienia drugiej osoby bezwarunkowo, nawet gdy ich działania wydają się niezrozumiałe czy niegodne akceptacji. To wtedy, gdy uczymy się kochać nawet tych, którzy Nas zranili, że odkrywamy prawdziwą potęgę Miłości.

Nie zawsze łatwo jest kochać. Czasem Miłość wymaga od Nas pokonywania Naszych własnych ograniczeń i lęków. Ale to właśnie w tych trudnych momentach uczymy się najwięcej – o sobie, o innych i o naturze samej Miłości. Miłość to nie tylko romantyczne opowieści czy ideały. To codzienna praktyka, która wymaga zaangażowania i wysiłku. To decyzja podejmowana każdego dnia, aby wybrać dobro drugiego człowieka nad własnym egoizmem i zachłannością.

W świecie pełnym bólu, nienawiści i podziałów, Miłość jest lekarstwem, które naprawdę może uzdrowić. To ona pozwala Nam zobaczyć piękno w innych, nawet gdy inni próbują Nam wmówić, że Jesteśmy odmienni i oddzieleni.

Dlatego, gdyby Miłość mogła mówić, jej głos byłby jak najpiękniejsza muzyka, dotykając Naszych serc i budząc w Naszą najgłębszą prawdę. To ona prowadzi Nas na drodze do samopoznania i doświadczenia pełni Życia.

Tak więc, kiedy słyszysz głos Miłości w swoim wnętrzu, nie ignoruj go. Posłuchaj uważnie, bo to właśnie tam znajduje się klucz do prawdziwej radości, spełnienia i szczęścia.

Miłość nie zna granic ani barier. Przekracza różnice kulturowe, językowe i społeczne. Jest uniwersalnym językiem, który każdy może zrozumieć, bez względu na to, skąd pochodzi czy jakim językiem posługuje się na co dzień. W Naszych relacjach z innymi ludźmi Miłość jest fundamentem, na którym budujemy więzi. To ona sprawia, że ​​czujemy się połączeni ze sobą, że ​​Jesteśmy częścią czegoś większego niż My sami. To w Miłości znajdujemy siłę, by przetrwać trudności i wyzwania, które stawia przed nami Życie.

Ale Miłość to również wolność. Wolność do bycia sobą i do akceptowania innych takimi, jakimi są. To brak oceniania i potępiania, tylko akceptacja i szacunek dla różnorodności, która tworzy Naszą ludzką rodzinę. Gdyby Miłość mogła mówić, przypominałaby Nam, że Jesteśmy wszyscy połączeni w tej samej sieci miłości, która obejmuje cały Nasz świat. To wtedy, gdy rozumiemy tę uniwersalną prawdę, że ​​zaczynamy widzieć świat w zupełnie nowym świetle.

Więc jeśli chcesz zrozumieć prawdziwą istotę Miłości, zacznij od siebie. Rozwijaj w sobie te cechy, które promują zrozumienie, empatię i dobroć. Bądź tym, który rozpala płomień Miłości wokół siebie, niezależnie od tego, jak ciężkie mogą być czasy.Bo w końcu, to Miłość jest najpotężniejszą siłą w Naszym Życiu. To ona daje Nam nadzieję, daje Nam siłę, daje nam powód, aby wierzyć, że świat może być lepszy miejscem dla Nas wszystkich.

Jeśli chcesz wiedzieć co czeka Ciebie w miłości, czy On / Ona ma poważne plany wobec Ciebie lub chcesz wiedzieć jak pokochać siebie zapytaj. Być może jest jeszcze coś co możesz zrobić aby czuć się szczęśliwym. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala

Komentarze

43 odpowiedzi na „Co powiedziałaby Miłość”

 1. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu piękny wpis poruszający głębie miłości i dziś też dużo myślałam za co można kochać za to że osoba poprostu jest nie za inteligencje nie za urodę nie za pieniądze za to że jest obecna w naszym życiu ♥️🌹 dziękuję że pani jest w moim życiu i będę dzwonić o osobie która darze uczuciem za nic tak poprostu że dzięki niej wstaje rano myśl o tej osobie daje mi energię do działania i chce mi się żyć ;**** do usłyszenia ❤️♥️❤️♥️

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Weroniko bardo dziękuję za ten komentarz🥰 Pięknie napisane

   Zapraszam😊

 2. Awatar Ilona Mag
  Ilona Mag

  Pani Aggusiu
  bardzo dziękuję za piękny i ciekawy wpis💕💚💖❤️

 3. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu przepiękny wpis i wielce pouczający. Dzięki pani przeszłam bardzo dużą przemianę i tylko pani wie ile trzeba było pracy aby moja przemiana była kompletna. Ale cieszę się w jakim miejscu jestem , czuje silna i patrze w przyszłość z niesamowitym przekonaniem że wszystko będzie najlepiej. Kilka magicznych rzeczy i mam nadzieję że iskra która została rozpalona płomieniem miłości to nowy początek . Że będziemy miec odwage i otworzymy się na siebie . Że odkryjemy że Miłość do mnie może być lekarstwem na jego największe cierpienia, zawody, bóle. 💪💖💓🥰🎁🏡👩‍❤️‍👨🤱

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, Milo mi ze moglam przyczynić się do Pani przemiany . Tak trzymać🥰

 4. Awatar Weronika
  Weronika

  Prawdziwa miłość♥️❤️❤️♥️♥️♥️
  Jeśli kochasz kogoś za jego urodę to nie jest miłość ,ale pożądanie.
  Jeśli kochasz kogoś za jego inteligencje to nie jest miłość,lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku to nie jest miłość,ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ♥️❤️♥️♥️❤️

 5. Awatar Agnieszka J
  Agnieszka J

  Pani Aguniu ..jestem wdzięczna za udostępnienie tak wartościowego i istotnego przekazu… Każdy z nas jest inny,poprzez otaczający nas świat zewnętrzny,poprzez swoje życiowe lekcje i doświadczenia i to jest jak najbardziej dobrze..ważna jest akceptacja i nie ocenianie….Co powiedziałaby Miłość… Mam ogromną Moc poprzez zrozumienie samego siebie ,swoich potrzeb,akceptacji siebie ,utulenia,pokochania siebie,zobaczenia siebie inaczej..dogłębniej..zobaczenia siebie i zmiana w innym człowieku ,bez oczekiwań.Jestem Cudem samym w sobie..

  1. Awatar AggaSoyala

   To wszstko po to abyscie wzrastali🥰

 6. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Ech ! Pięknie napisane , pięknie przekazane Pani Aggo 😍 Oj będzie się działo na Magicznej 📞📞 Pozdrawiam jak zwykle niezwykle – do usłyszenia , do napisania Pani Aggo 💚 Pięknego tygodnia w lekkości

 7. Awatar Annie
  Annie

  Dzień dobry,
  Pani Agguniu piękny wpis, jak sama miłość,
  Miłość to też zatracenie się i zawierzenie, to wzloty i upadki , to nawet tęsknota pomimo obecności
  Jak Pani wie, tata odszedł w listopadzie do krainy bezgranicznej świadomości, a to wydawało się, że mama już się szykowała w sierpniu, kiedy to
  stan był ciężki po złamaniach szyjki kosci udowej,
  Prawie 8 lat tata opiekował się moją mamą, a żyli ze sobą 63 lata, a wtedy w sierpniu w rocznicę jak mamę przywieźli karetką, to przywitał ją w drzwiach z kwiatami i pocałował w rękę , aż się sanitariusz popłakał, ponieważ, to para 88 letnich nadal kochających się struszkow, moich cudownyvh Rodziców Zosię i Czesia
  Tata żył dla mamy, wszystko robil jak i co chciała, nawet przychodził do jej pokoju żeby roletkę opuścić, jak księżyc nisko, poleżeć na sąsiedniej kanapie, pośpiewać razem
  Mama zawsze wiedziała kiedy ma rozmawiać o ważnych rzeczach, a kiedy nie należy taty denerwować.
  Za namową mamy tata zmienił pracę na mniej płatną, ale bezpieczną, bo rozumiał, że się o niego martwiła
  Byli ze sobą i za sobą, nigdy się nie kłócili i nie przeklinali. Jak mama nie miala na plecach iść to mówi, ,,chodź tylko mi po towarzyszysz, będzie mi lepiej
  Tata etat, gospodarstwo i chałupnictwo i budowa domu, mama etat gospodarstwo i dzieci , tata uczył mnie czytać i rozwiązywał zadania
  Troje dzieci po studiach, tylko brat mial najgorzej bo technikum wieczorowe i studia po pracy z dojazdem wieczorowe, ale jako jedyny z uczniów zdal maturę, był za wrażliwy i życie go przerosło
  Tata przed śmiercią wszystko pozałatwiał, wszystko wyprostował i o wszystko zadbał i o mamę
  Na koniec jak się żegnali, mama gładziła po głowie, tata całował po rękach,na tyle ile mogli funkcjonalnie, tata nie mógł wstać, mama na wózeczku. Piękne to były chwille ,
  Mama się nie boi , tata powiedział, żeby się nie bała, bo on czuwa i tak jest.
  Mamie wynajduję zajęcia, rysuje, czyta książeczki dla dzieci, teraz będzie robić nam opaski na drutach ,
  Pierwszy namalowany rysunek to Ona i Tata przy płocie jak się poznali , nie byłam zaskoczona, cieszyłam się
  Piękna to była miłość,
  Przepraszam tak się króciutko podzieliłam ,
  Dziękuję Pani Agguniu za wsparcie
  Życzę Nam Wszystkim takiej miłości,oddania i zrozumienia drugiego człowieka
  Wysyłam Wszystkim Moc miłości Wszechogarniającej💜💜❤❤🍀🍀

  1. Awatar AggaSoyala

   O wow piękna Historia🥺💚💚

  2. Awatar EDUSIA
   EDUSIA

   Pani Annie coś pięknego aż się wzruszyłam!
   Moi rodzice minie w kwietniu jak są 56 lat po ślubie a razem 58!
   Bardzo się kochają, dbają i ja zawsze chciałam mieć takie małżeństwo…
   Prawdziwa miłość jest piękna ale tylko prawdziwa ❤️😘.
   Pozdrawiam serdecznie 🍀😘💞

 8. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziś nie dam rady niestety praca ale jutro będę się do Pani dobijac ♥️

 9. Awatar Aneta😊
  Aneta😊

  Piękny wpis, oj piękny.
  A ja to chyba już nie czekam na tą miłość.
  Moja miłością teraz są dzieci.
  Może kiedyś będę gotowa.
  😔

 10. Awatar Weronika
  Weronika

  Koniec pieniążków ale i tak bardzo dziękuję za odpowiedź i za rozmowę z panią tak szybko czas szybko leci ;****♥️❤️❤️❤️

 11. Awatar Weronika
  Weronika

  Myślę pani Agusiu że karty mają rację że jest taki opieszały bo nie widzi konkurencji a gdyby tak może trochę zazdrości o innego mężczyznę może by coś go tknęło zobaczymy ❤️

 12. Awatar AggaSoyala

  Dzisiaj sroda 13 marca bede dostepna od godz. 12.30

 13. Awatar Annie
  Annie

  Dzień dobry
  Pani Agguniu, dziękuję pięknie za rozmowę,
  Nie dokończyłyśmy, ale wszystko przed Nami i do usłyszenia ❤🍀

  1. Awatar AggaSoyala

   O tak😊 BardZo dziekuję🍀🍀🍀🍀😘

 14. Awatar Elka
  Elka

  Pani Aggo o której będzie Pani dzisiaj na linii??? :):):):)

 15. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu kiedy będzie można Panią zastać napewno chciałabym porozmawiać ♥️♥️♥️

 16. Awatar Elka
  Elka

  Pani Agguniu czy wszystko w porządku u Pani??? Coś chyba się zadziało, mam nadzieję, że jest ok pozdrawiam i czekam na Panią z utęsknieniem:)

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam serdecznie
   Dostałam antybiotyk dzisiaj ( poniedzialek) bo jakiś czas temu zaczęłam leczyć zęba kanałowo… miałam jakąś gulę no i jak to ja zbyt mocno nacisnęłam i ta gula przesunęła się dalej jakby w hmm policzek czy jakoś tak, spuchło mi🤪 Wyglądam jak jednostronny chomik haha
   😎

   Jutro wtorek 19 marca już będę dostępna na Magicznej linii. Pewnie od około godz 12

   1. Awatar Weronika
    Weronika

    Zdrówka pani Agusiu i czekamy z utęsknieniem ♥️😘

   2. Awatar Ilona Mag
    Ilona Mag

    Pani Aggusiu, dużo zdrówka życzę Pani 😇🍀🍀🍀🍀😇

 17. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍,
  życzę Pani szybkiego uporania się z „tematem” z zakresu stomatologii, powrotu do poczucia ulgi i komfortu zdrowotnego 🥰 Grzecznie czekamy i wypatrujemy 👀 Naszą Kochaną Wróżkę – do usłyszenia 📞 i do napisania 🖋 🤗

 18. Awatar Elka
  Elka

  Ząb to czasem bardzo poważna sprawa:) dobrze że już ok …chyba Pani ktoś źle życzy…coś tak w ostatnim czasie dużo tego … „precz z wrednymi ludzmi”

 19. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu,

  Czy dzisiaj będzie Pani na linii? Jeśli tak, to o której mozna się Pani spodziewać? Uwielbiam Panią.Jeśli bierze Pani antybiotyk, to wszystko będzie w porzadku. Życzę Pani powrotu do zdrowia i oczywiście czekam z utęsknieniem na rozmowę z Panią.

 20. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu czy czuje się pani dziś na siłach i być na linii ?♥️😔

   1. Awatar Weronika
    Weronika

    Super cieszę się czekam z utęsknieniem ♥️

 21. Awatar monia
  monia

  Pani Aggo my zawsze czekamy ile trzeba, najważniejsze,żeby pani przeszło jak najszybciej i była pani zdrowa pełna sił🥰

  1. Awatar AggaSoyala

   dziekuje😊 Jestem bardzo wdzieczna i tesknie

 22. Awatar Weronika
  Weronika

  Kurcze koniec pieniążków ale w najbliższym czasie będę dzwonić do pani ;***** i dokończymy rozmowę ♥️❤️♥️ i mam nadzieję że będzie pani w 100 % już zdrowa i pełna energii i siły aby zarazić nas różowa mgiełką ♥️❤️♥️♥️❤️♥️

 23. Awatar Elka
  Elka

  Dziękuję bardzo za dzisiejszą rozmowę:):) tylko z Panią mogę tak swobodnie rozmawiać! Uwielbiam Panią za ten obiektywizm i to ciepło oraz to, że Pani nigdy nie ocenia i zawsze stara się zrozumieć. Czasem chciałabym mieć tyle cierpliwości co Pani:):):):) DZIĘKUJĘ!

 24. Awatar Dorota
  Dorota

  Pani Aggusiu

  Dzisiaj o której godzinie można się Pani spodziewać na linii?

  Serdecznie pozdrawiam

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam, dzisiaj sroda 20 marca od godz 13

Dodaj komentarz