Pełnia Księżyca 25 marca

Już dzisiaj 25 marca mamy Pełnię Księżyca w Znaku Zodiaku Wagi, która przynosi Nam harmonię i nowe perspektywy.

Tym razem wszechświat oświetli Nas swoją energią w znaku Zodiaku Wagi. Ta wyjątkowa konstelacja przynosi ze sobą wibracje harmonii, równowagi oraz nowych możliwości dla każdego z Nas.

Waga jest znakiem, który symbolizuje równowagę, sprawiedliwość oraz estetykę. Podczas pełni Księżyca w tym znaku, te cechy są wzmocnione, prowadząc do głębokiego zrozumienia potrzeby harmonii we wszystkich sferach Życia. Energia ta zachęca Nas do szukania równowagi między pracą a Życiem prywatnym, między własnymi potrzebami a potrzebami innych, a także między emocjonalnym spełnieniem a racjonalnym podejściem.

Możemy czuć się trochę rozdrażnieni i jakoś tak nieswojo, ponieważ energia jest bardzo mocna , a wiele osób jest osłabionych po zimowych przejściach. Energia tej pełni Księżyca będzie emanowała aż do najbliższego czwartku więc każdy będzie mógł zaopatrzyć się w jej siłę po przez rozmowę ze mną i moimi kartami.

Wielu z Was zna słowa mojej Babci, która zawsze mówiła, że: „gdy jest pełnia to wszystko szybciej się spełnia”. Karty pokazują więcej i jeszcze bardziej szczegółowo a porady jeszcze szybciej się realizują. Zapytaj co ta wyjątkowa Pełnia Księżyca wniesie do Twojego Życia🍀

Poniżej mały zarys energetyki dla każdego Znaku Zodiaku:

Baran (21 marzec – 19 kwiecień):

Pełnia Księżyca w Wadze przynosi dla Barana szansę na zrozumienie i uwolnienie się od napięć w relacjach międzyludzkich. To doskonały czas na medytację nad harmonią w związkach.

Byk (20 kwiecień – 20 maj): Dla Byka ta pełnia Księżyca może oznaczać refleksję nad wartościami i potrzebą równowagi między pracą a życiem rodzinnym.

Bliźnięta (21 maj – 20 czerwiec): Dla Bliźniąt ta energia przynosi możliwość pogłębienia komunikacji z bliskimi oraz zrozumienia, jak znaleźć harmonię między rozrywką a obowiązkami.

Rak (21 czerwiec – 22 lipiec): Pełnia Księżyca w Wadze może dla Raka oznaczać czas refleksji nad równowagą emocjonalną oraz znalezienia sposobów na pielęgnowanie relacji rodzinnych.

Lew (23 lipiec – 22 sierpień): Dla Lwa ta energia może oznaczać potrzebę znalezienia równowagi między osobistymi ambicjami a potrzebami bliskich osób.

Panna (23 sierpień – 22 wrzesień): Pełnia Księżyca w Wadze dla Panny może przynieść refleksję nad harmonią między perfekcjonizmem a akceptacją siebie.

Waga (23 wrzesień – 22 październik): Dla Wagi ta pełnia Księżyca jest szczególnie znacząca, ponieważ zachęca ją do pogłębienia samoświadomości i poszukiwania równowagi w swoim życiu oraz relacjach.

Skorpion (23 październik – 21 listopad): Dla Skorpiona ta energia może oznaczać czas przemyśleń nad równowagą między kontrolą a zaufaniem w relacjach.

Strzelec (22 listopad – 21 grudzień): Pełnia Księżyca w Wadze dla Strzelca może oznaczać potrzebę zbalansowania swoich marzeń z rzeczywistością oraz zrozumienie, jak osiągnąć harmonię w życiu duchowym i materialnym.

Koziorożec (22 grudzień – 19 styczeń): Dla Koziorożca ta energia może oznaczać czas refleksji nad równowagą między karierą a życiem prywatnym oraz nad potrzebą harmonii w relacjach z innymi.

Wodnik (20 styczeń – 18 luty): Pełnia Księżyca w Wadze dla Wodnika może oznaczać potrzebę znalezienia równowagi między indywidualnością a potrzebami społeczności, a także między wolnością a zaangażowaniem w relacje.

Ryby (19 luty – 20 marzec): Dla Ryb ta energia może oznaczać czas refleksji nad równowagą między intuicją a praktycznym podejściem do życia, a także nad potrzebą harmonii w relacjach międzyludzkich.

W pełni Księżyca w znaku Zodiaku Wagi zachęcamy do refleksji nad Naszym Życiem, Naszymi relacjami i Naszą wewnętrzną równowagą. To doskonały czas na podjęcie wysiłku w kierunku harmonii i równowagi we wszystkich sferach Życia. Niech ta energia przyniesie Nam spokój, zrozumienie i nowe perspektywy na Naszą Drogę Życiową.

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala

Komentarze

27 odpowiedzi na „Pełnia Księżyca 25 marca”

 1. Awatar gosia
  gosia

  Witam jak dobrze jest poczytać o pełni księżyca w czwartek wracam myślę że uda mi się dodzwonić do Pani podczas magii pełni serdecznie pozdrawiam i do uslyszenia

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Gosia , tak Pełnie są wyjątkowe a moje karty pokazują jeszcze więcej ,Pozdrawiam i tulę💚

 2. Awatar Anecia
  Anecia

  P. Agusiu czy jest jakiś problem na linii czy to wina Orange. Próbuje się dodzwonić z 3 numerów telefonów i mam informację że połączenie nie może być zrealizowane.

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam, na linii wszystko ok💪🏻 🥰

  2. Awatar AggaSoyala

   Wszystko działa dobrze 🥰 Zapraszam

 3. Awatar Anecia
  Anecia

  No to nie wiem co się dzieje nie mogę się do pani dodzwonić złożyłam zgłoszenie w Orange ane żadne z 3 telefonow nie mogę się dodzwonić

  1. Awatar AggaSoyala

   Jaki to nr tel.Prosze napisac nie upublicznie komentarza

 4. Awatar Elka
  Elka

  Witam Pani Aggo:) nie udało mi się dodzwonić drugi raz, mam nadzieję, że jutro dam radę:) jeszcze jedno ważne pytanie mi przyszło do głowy:)

 5. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍,
  no i urwało!pięknie dziękuję za rozmowę i czytanie kart – „czadowo” czarownie i w punkt – balsam dla DUSZY 🤩 Te minuty z Panią niestety tak szybko „zlatują”… uwielbiam te połączenia . Wir 💕💞 serduszek dla Pani jak stąd do Księżyca 🌜 pozdrawiam jak zwykle niezwykle – do usłyszenia, do napisania 🤗

  1. Awatar Annie
   Annie

   Dzień dobry
   Pani Lady Crystal zawsze pięknie Pani pisze, bardzo lubię czytać Pani komentarzye, tak płyną z serca ,
   Tak zwykle, ale niezwykle
   Pozdrawiam ❤🍀

   1. Awatar Lady Crystal
    Lady Crystal

    Pani Annie 🤩
    dziękuję pięknie za komentarz – niezwykle baaaardzo mi miło 🤗
    pozdrawiam i … do napisania 😊

  2. Awatar AggaSoyala

   Pani Lady Crystal bardzo dziękuję💚

 6. Awatar Elka
  Elka

  Pani Aggo od której można się próbować odbijać na linii:):):):)??

 7. Awatar Weronika
  Weronika

  Pani Agusiu będzie pani jeszcze ?;*

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak bede za jakies 4 min tzn 20.43

 8. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo za rozmowę było mi bardzo miło panią usłyszeć kocham panią mam nadzieję że w niedługim czasie znowu się usłyszymy tęskniłam bardzo za Panią ❤️❤️♥️❤️

  1. Awatar AggaSoyala

   Miło mi, zapraszam i niechaj się dzieje🍀

 9. Awatar gosia
  gosia

  Witam Pani Aguniu będzie Pani dziś na linii

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak bede, jakos od 14 do wieczora, zapraszam

 10. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍
  o której dzisiaj można się Pani spodziewać na Magicznej ?
  poooozdrawiam baardzo 🥰

 11. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍
  Ach! te minuty rozmowy z Panią tak szybko lecą … niestety 🙄 Dla Naszej Kochanej Wróżki – dużo świątecznego spokoju , odpoczynku , piękna i lekkości bytu 💚💛💙💜

  1. Awatar AggaSoyala

   Wzajemnie🍀 Najbardziej lekkości bytu chyba bym chciała🥰

 12. Awatar gosia
  gosia

  Dziękuje za rozmowę życzę Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych

  1. Awatar AggaSoyala

   Pani Gosia ja również bardzo dziękuję💚 Proszę BYĆ podwójnie💚 💚

   Jestem z Panią i Natalka też

Dodaj komentarz