Różowa pełnia Księżyca

Już jutro 24 kwietnia mamy bardzo potężną Pełnię Księżyca w Zodiaku Skorpiona. Tematem przewodnim jest intensywność Mocy.

Podczas Magicznej pełni Księżyca w Skorpionie, ziemia pulsuje intensywnością i tajemniczością. Skorpion, znany z głębokiej emocjonalnej głębi i pasji, prowokuje Nas do zagłębienia się w najgłębsze zakamarki Naszej Duszy.

To nie jest czas na powierzchowne rozmowy. Pełnia w Skorpionie domaga się, abyśmy zanurzyli się w Naszych najskrytszych uczuciach, nawet jeśli są trudne czy bolesne. To czas transformacji, czas, gdy możemy uwolnić się od toksycznych wzorców i przyzwyczajeń.

Jako ludzie, mamy tendencję do unikania rzeczy, które Nas bolą lub sprawiają, że czujemy się niepewnie. Ale podczas tej pełni, Skorpion zachęca Nas do odwagi. Zachęca Nas, abyśmy zanurzyli się głębiej, odkrywając Nasze ukryte pragnienia i marzenia.

Jest to również doskonały czas na praktyki medytacyjne i introspekcję. Skorpion, będący znakiem wody, sprzyja pracy nad emocjami i intuicją. To idealny moment, aby pozwolić sobie na przepływ uczuć i odkryć głębszy sens własnego istnienia.

Pamiętajmy, że pełnia Księżyca w Skorpionie może być również czasem intensywnych emocji i konfrontacji. Ale to dzięki tym doświadczeniom możemy naprawdę rosnąć i się rozwijać.

Wiele osób może czuć się przytłoczonych, może być wiele kłótni i zakończeń, ale też wiele nowych początków. Bardzo potężna Moc tej pełni Księżyca jest już odczuwalna dzisiaj i będzie obecna do końca tygodnia.

W tym czasie moje karty pokazują jeszcze więcej i dokładniej , jakby chciały aby nic nie zostało przeoczone. „Gdy jest pełnia wszystko szybciej się spełnia” to są słowa mojej Babci i tak jest w istocie

Jeśli chcesz wiedzieć co ta potężna pełnia Księżyca wniesie do Twojego Życia, jakie są podpowiedzi zapytaj

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala

Komentarze

9 odpowiedzi na „Różowa pełnia Księżyca”

 1. Awatar Ilona
  Ilona

  Czy jeszcz3 Pani dzisiaj będzie na magicznej linii?😊

 2. Awatar Ilona
  Ilona

  Niestety już minuty się skończyły. Pani Aggusiu Dziękuję ślicznie za rozmowe😊😇💞

 3. Awatar gosia
  gosia

  Pani Aguniu dziś widziałam księżyc jest piękny duży ma przepiękny kolor i dane mi było widzieć jak od góry do dołu obracala.sie wokół niego powiedzmy obręcz . Miłego czasu pozdrawiam

 4. Awatar Lady Crystal
  Lady Crystal

  Pani Aggo 😍 czy będzie Pani dzisiaj na Magicznej ?

 5. Awatar Ania
  Ania

  Pani Aggo bedzie Pani dzisiaj

 6. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Dobry wieczór Pani Agguniu
  Pani od zawsze mówiła, że ta osoba znów zadzwoni i będzie pisać i tak się stało wczoraj! Aż szok bo jaki ona ma cel, że po tylu miesiącach odnawia kontakt? Karty widzą jaki…
  Kolejna sprawa się sprawdziła mam rozmowę początek maja o pracę!
  Pani Aguniu jest Pani wspaniała! Aż mi Pani gratulowała, że będę zmieniać pracę na bardzo dobrą! Ściskam mooocno! ❤️😘

Dodaj komentarz