Święto Beltane i Rytuał

Witam serdecznie 🙂 Już z 30 kwietnia na 1 maja będziemy obchodzić jedno z najważniejszych i najstarszych Świąt Celtyckich Beltane, które często nazywane jest świętem majowym. Jest to święto Ognia i kwiatów. Odmierza ono połowę roku i wypada dokładnie naprzeciw Święta Samhain gdzie granica między Światem Ziemskim „widzialnym” i zaświatami jest bardzo cienka. Tak samo w Beltane bez większych problemów można tą granicę przekroczyć aczkolwiek należy być bardzo ostrożnym, aby nie naruszyć ładu , który panuje między tymi dwoma Światami.

W  Noc Beltane  odbywały się Sabaty Czarownic, Magów , którzy w tym czasie mieli większą Moc. W Noc tą należy świętować rozpalając ogniska i tańcząc wokół nich. Ogień jest symbolem letniego Słońca i to właśnie jemu oddaje się hold. Noc ta jest wyrazem miłości, serdeczności i pojednania. Przeprowadza się swojego rodzaju zaślubiny z  Ziemia. Celtowie wygaszali stare ogniska i rozpalali nowe. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nikt nie pali ogniska non stop więc wystarczy w tą Noc rozpalić nowe ognisko, rozsypując w kręgu kwiaty i cieszyć się , okazywać radość z tego co posiadamy. Ognień ogniska ma Moc oczyszczającą z wszelkiego zła. Warto w tym czasie wykonywać też wszelkiego rodzaju Rytuały Oczyszczające, aby wejść z nowymi energiami w następny etap Koła Roku. Jeśli macie taką możliwość to możecie rozpalić większą liczbę ognisk, aby siła Świętego Ognia była większa. Gdy ognisko będzie już dogasało należy przejść się lub przeskoczyć przez nie, aby zaznać błogosławieństwa i zabezpieczenia przed niepowodzeniami i chorobami.

Młode kobiety chcące znaleźć dobrego męża też powinny skakać przez ogień, aby Miłość szybciej zagościła w ich Życiu. Rozżarzone węgle ( zadbać o bezpieczeństwo ) należy zabrać ze sobą do domu w celu oczyszczenia go ( dawniej od tych węgielków rozpalano domowe ognisko na którym gotowano strawy). Należy też rozrzucić węgielki wśród rosnących roślin na działce, aby plony były obfite. Dobrze jest też, robić wianki z kwiatów symbolizujące powrót Życia i Radości. Jest to święto bardzo wesołe gdzie przywołujemy do siebie Nowe Życie, dajemy sobie szansę na pomyślny czas i obfitość pod każdym względem. 

Z uwagi na szczególną Moc tych dni zapraszam do skorzystania z Rytuału Oczyszczającego Beltane. Jest to szczególny Rytuał , który wykonuje jedynie raz w roku z uwagi na Święto Beltane.

48 708 888 688

7,69 zł/min. z vat*

+48 708 788 222 

4,92 zł/min. z vat*

+48 227 184 099

6,99 zł/min. z vat* (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam ciepło

 Wasza Agga Soyala


Opublikowano

w

przez

Komentarze

13 odpowiedzi na „Święto Beltane i Rytuał”

 1. Awatar Pola
  Pola

  Witam Serdecznie! CZY ODPOCZYWA PANI CAŁA MAJOwke? CZY W JAKIŚ DZIEŃ JEST PANI DLA NAS DOSTEPNA?

  1. Awatar AggaSoyala

   Witam, jestem caly czas dostepna , zapraszam

 2. Awatar Ania
  Ania

  Ten kwiatek to pani widziala moze to byc Baobab ?

 3. Awatar Weronika
  Weronika

  Czy dziś będzie pani dostępna ?;***

  1. Awatar AggaSoyala

   Tak, dzisiaj czwartek 2 maja bede od godz 15

   1. Awatar Ilona
    Ilona

    Już nie mogę się Pani doczekać 🙂😇🌞

     1. Awatar Ilona
      Ilona

      huraa 😃😃😃 le sie ciesze, że udało smi się z panią porozmawiać 😃😃 😃

 4. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo ♥️

 5. Awatar Weronika
  Weronika

  Dziękuję bardzo za odpowiedzi i rozmowę napewno będę dzwonić do pani niestety koniec pieniążków :/ ale napewno do usłyszenia ❤️

 6. Awatar EDUSIA
  EDUSIA

  Dobry wieczór Pani Agguniu

  Powiedziała Pani, że jedna kobieta jest taka co bardzo obgaduje i donosi… Właśnie wczoraj się dowiedziałam, że taka jedna jest i trzeba uważać co się mówi, bo jest bardzo milutka ale z drugiej strony leci ze wszystkim do dyrektora!
  Pani jest jak zawsze niesamowita!
  😘❤️💋

Dodaj komentarz